دانلود فیلم هندی Happy New Year 2014 (سال نو مبارک)

happy-new-year-download

سال نو مبارک یک فیلم کمدی ٬پلیسی و فیلم موزیکال به کارگردانی فرح خاناست.این فیلم محصول سال ٢٠١٤ کشور هند می‌باشد.

کارگردان فرح خان
تهیه‌کننده گوری خان
بازیگران شاهرخ خان
دیپیکا پادوکن
جکی شروف
آبیشک باچان
بومان ایرانی
سنو سود
ویوان شاه
راوی شاهرخ خان
تاریخ‌های انتشار
  • ۲۳ اکتبر ۲۰۱۴ (دبی)
  • ۲۴ اکتبر ۲۰۱۴ (جهانی)
مدت زمان
١٨٠ دقیقه
کشور  هند
زبان هندی

موضوع

چارلی (شاهرخ خان) یک بوکسور خیابانی است که ٨ سال است آرزو می‌کند از چاران گراور (جکی شروف) انتقام بگیرد و به این منظور با چند نفر از دوستانش تیم پنج نفره ای میسازند که در مسابقات رقص واقع در دبی شرکت کنند تا نقشه‌شان را علیه چاران گراور عملی کنند اما مشکلی که سد راهشان قرار دارد این است که آنها هیچ پیش زمینه ای از رقصندگی ندارند پس مجبور میشوند از یک رقاصه با بازی (دیپیکا پادوکن) کمک بگیرند…

طرح

Chandramohan “چارلی” Manohar Sharma یک جنگنده خیابانی است که برای هشت سال از انتقام گرفتن از Charan Grover معروف تجاری خواسته است.

گروور به عنوان دزد چهره پدر چارلی، مانوهر شارما را به عنوان دزد نامگذاری کرد؛ چرا که Charan او را به سرقت الماس های خود به ارزش 15 میلیون دلار متهم کرد.

چارلی متوجه می شود که الماس های ارزش 300 دلار به هتل آتلانتیس در شب کریسمس بر می گردد. او می خواهد همان الماس و فرور گوور را سرقت کند. برای انجام این کار، او یک تیم پویا متشکل از Jagmohan “Jag” Prakash، Tehamton “Tammy” Irani، Rohan Singh و یک ناظر از ویکی گورر (پسر Charan)، به نام Nandu Bhide

Tammy تنها کسی است که طاق را باز می کند. این تیم متوجه می شود که اتاق 9C، که از طریق سیستم مجرای به طاق متصل است، برای یک شرکت کننده در مسابقات قهرمانی رقابت های جهانی رزرو می شود.

این گروه رد می شود، اما چارلی دوباره گروه را تحریک می کند و آنها را متقاعد می کند که تبدیل به یک تیم رقص شوند. فیلم Manohar به فلاش باز می شود، ملاقات کرد Charan Grover، که به او قرارداد ساخت یک غار غیر قابل نفوذ داد.

پس از طوفان کامل شد، چاران مونو هار را تزئین کرد و با استفاده از اثر انگشت او را به سرقت الماس تبدیل کرد. این فیلم جایی که ناامید کننده است برای برنده شدن در رقابت باز می گردد، بسیاری از معلمان رقص را استخدام می کنند، اما به هیچ وجه فایده ای ندارند.

در نومیدی، ناندو چارلی را به مینی جاش، که یک رقصنده ی مارتی می باشد، معرفی می کند. محینی در نهایت به آنها کمک می کند که به رقص بپردازند، بدون اطلاع از اهدافشان. چارلی و محینی بسیار نزدیک می شوند.

آنها با رشوه دادن به قضات، در دور اول با رشوه دادن به قهرمانان موفق شدند و در نهایت برنده رقابت شدند تا تیم هند را در WDC به دست آوردند. بسیاری از تماشاگران آنها را به دلیل عدم توانایی آنها مورد انتقاد قرار می دهند، اما چارلی و تیمش (بدون سانسور) تنها با نگرانی درگیر می شوند. در تیم دبی، تیم کره به خصوص تیم هند، از جمله گورور، حامی خود، خصمانه است.

در نیمه نهایی، چارلی یک عضو کره ای را نجات می دهد، فورا از مخاطبان احترام و تحسین می شود. هند پس از آنکه قضات توسط اقدام چارلی به قضاوت منتقل شدند، به مرحله نهایی می رسند.

تیم هند عاشق همه می شود. پس از رفتن به طرح، همه چیز آماده است. این تیم متوجه می شود که الماس به جای کریسمس در شب سال نو وارد می شود و مانع از آن می شود.

محنی می گوید که از شنیدن صدای جیغ وحشت زده با چارلی و انگیزه های غلط این رقابت برخوردار است. چارلی نشان می دهد که منوهار در واقع مرده است؛ پس از دستگیری، او درخواست دادرسی کرد، اما گروور به وکیل منوحر رشوه داد.

روز بعد Manohar خودکشی را با کشیدن مچ دستش انجام داد. چارلی این راز را برای جلوگیری از تخریب نگه داشت. با این حال، تیم تصمیم خود را برای انتقام مانو هار حتی قوی تر می کند. محینی به تیم می پیوندد و به آنها کمک می کند تا از اوج لذت بردن.

شب نهایی، حادثه در حال حرکت است. محینی، ویکی را به یک آسانسور تحمیل می کند و انگشت شست خود را در ناندو که اتاق را باز می کند، کپی می کند.

آنها چاک را باز می کنند، اما چارلی و تامی پیدا کردن یک سقف شیشه ای که الماس را در آن قرار می دهد. Tammy متوجه است که Manohar این امن ساخته شده است.

چارلی پس از تفکر عمیق بعد امن را باز می کند، متوجه می شود که رمز عبور برای باز کردن ایمن، نام خودش بود. پس از دزدی از الماس، این گروه قایق را اداره می کند، اما مگی از رفتن به آنجا ناامید می شود زیرا احساس می کند که برای محافظت از افتخار هند با رقابت اختصاص داده شده است. روحان به او ملحق می شود، که منجر به مبارزه در میان اعضای باقی مانده است.

گورور هنگامی که تیم هند را گم می کند، ادعا می کند که آنها دزد هستند. همانطور که وی مگی را تماشا می کند، اعضای دیگر نیز به او می پیوندند.

به زودی پس از آن، چارلی ظاهر می شود و در نهایت به تیم کمک می کند تا در رقابت شرکت کند. با تمام سوء ظنها از تیم هند حذف شده، Charan و ویکی گرور دستگیر می شوند. چارلی خود را به چاران نشان می دهد و انتقام را کامل می کند.

تیم هند به فرودگاه می رسد و می تواند امنیت را از بین ببرد. چارلی الماس ها را در نوشابه نرم می زند، اما نگهبان آن را دفع می کند. بعدا، در طول پرواز، چارلی نشان می دهد که او الماس های جعلی را در جایزه با واقعیات تغییر داده است. این تیم به هند میرود.

در یک صحنه پس از اعتصاب، مینیی “مدرسه رقص” خود را باز می کند و هر کس در ناندو، که از بانک برای نشان دادن چک برندگان، می خندد، می خندد.

کیفیت : BluRay

ژانـر : اکشن، جنایی، فیلم هندی، ماجراجویی، کمدی،

انتشار : 2014

محصول کشور : هندوستان

ستارگان : ابیشیک باچان، انوپام خیر، بومان ایرانی، جکی شروف، دپیکاپادوکن، سونو سود، شاهرخ خان،

 

لینک دانلود

DOWNLOAD
Free shipping on all orders from UK