دانلود فیلم هندی Loveratri 2018

Loveratri 2018-cover

Loveyatri (عشق مسافران؛ هندی تلفظ: [ləʋjaːt̪ɾɪ]) یک نمایشنامه عاشقانه موسیقی موسیقی بالیوود است که توسط سلمان خان در زیر سلمان خان فیلمی ساخته شده است و به کارگردانی اولین خواننده Abhiraj Minawala است.

این فیلم از تلوگو فیلم Devadasu الهام گرفته شده است. این ستاره Aayush Sharma و Warina حسین در نقش های اصلی خود است و در 5 اکتبر 2018 منتشر شد.

Theatrical release poster
Directed by Abhiraj Minawala
Produced by Salman Khan
Written by Niren Bhatt
Starring Aayush Sharma
Warina Hussain
Ronit Roy
Ram Kapoor
Music by Songs:
Tanishk Bagchi
Lijo George – DJ Chetas
JAM8
Background Score:
Sanchit Balhara
Cinematography Jishnu Bhattacharjee
Edited by Abhiraj , Events & Manpower by Bilal Kazi
Production
company
Distributed by Salman Khan Films
Yash Raj Films(Overseas)
Release date
  • 5 October 2018[1]
Running time
139 minutes[2]
Country India
Language Hindi
Box office ₹14.26 crore[3]

 

داستان

داستان شروع می شود با معلم سوسروت، معروف به سوزو (Aayush Sharma)، که هزینه تحصیل خود را به والدینش بازپرداخت می کند، زیرا او فکر می کند که Sushrut کاملا غیرممکن است.

پدرش همیشه از خواسته او برای برنامه ریزی آینده اش خسته شده است، اما با رویای خود برای باز شدن یک آکادمی Garba گیر کرده است.

داستان پس از آن به لندن منتقل می شود که میشل (ورینا حسین) یک دانشجوی بسیار کالج است. پدرش، سمیر / سام (رونیت روی) صاحب یک زنجیره ای از لباس های شسته شده در آنجا است.

بستگان آنها با تزریق حمله قلبی Natthu (Manoj Joshi) را فریب می دهند زیرا آنها می خواهند آنها را به Baroda بیاورند. وحشت زده، آنها به هند می رسند و حقیقت را می یابند. در مورد اصرار همه، آنها قصد دارند تا 9 روز تا جشنواره نواراتری در آنجا بمانند.

در Garba، Sushrut می بیند و در عشق اول میشل در عشق می افتد. بهترین دوستان او اطلاعات خود را از خسوبو نسبی خود می کشند.

با توصیه او عموی ریشاک (رام کاپور)، خواننده گاربا او قصد دارد تا میشل را جذاب کند. همانطور که در برنامه در حالی که انجام Garba، Susu در اطراف میشل باقی می ماند و او به طور تصادفی dandiya در چشم او.

Loveratri 2018-screen

او تقلب می کند او را عذرخواهی می کند. Sushrut اعمال می شود به طوری که او عمیقا زخمی شده است.

او با میشل وقت می گذارد و آنها تبدیل به دوستان خوب می شوند. Khushboo آنها را با هم می بیند و به Susu می گوید که او می گوید حقیقت را به میشل نشان می دهد.

سوسو وحشت زده است و خودش را به میشل نشان می دهد. میشل می گوید که او قبلا متوجه شده بود که جراحت جعلی بود و او را غرق کرده و نادرست پیشانی او را پوشانده است. همچنین، فقط یک روز آن را نگه داشت و پس از آن فراموش کرد که آن را قرار دهد.

میشل او را به سازمان غیردولتی مادرش می برد که مشاغل زنان را فراهم می کرد. وقتی میشل 10 ساله بود، بعد از مرگش بسته شد. پیشتر، زمانی که میشل 4 ساله بود، سام به لندن رفت تا بتواند از رویاهای مادرش حمایت کند، اما نمی توانست به دلیل مسائل مربوط به کسب و کار و مهاجرتش بازگردد.

مادرش در انتظار پدرش بود. میشل رویای خود را برای بازپرداخت سازمان غیر دولتی نشان می دهد. او همچنین نام واقعی خود را “مانیشا” را نشان می دهد که پس از گذراندن او به لندن پس از مرگ مادرش تغییر یافت. Sushrut تصمیم می گیرد او را با نام Manisha تماس بگیرد.

به زودی، سام می شود در مورد میشل و Sushrut از Khushboo می دانم. او Sushrut را در یک چرخ فریز می نامد و می گوید که بین آنها تفاوت دارد، شبیه به بالا و پایین چرخ. او از او می خواهد از میشل دور بماند؛ زیرا تفاوت زیادی بین وضعیت و کلاس آنها وجود دارد.

او همچنین دروغ است که او در ارتباط با کریس است. میشل ایمیل دریافت می کند که در مدرسه بازرگانی لندن پذیرفته شده است. او بسیار خوشحال است و حزب پیتزا را برای Sushrut و دوستانش پرتاب می کند. از خوشحالی او اعلام کرد که بسته ی پرداخت کالج (پس از فارغ التحصیلی) 85000 پوند است (75 لشکر INR). Sushrut فرض می کند، او نشان می دهد و همچنین تقلب در او با کریس.  او را در رستوران به شدت محکوم می کند. او پاسخ نمی دهد و از رستوران می رود.

بعدها دوستانش در مورد این واقعه به Rasik اطلاع دادند. در مورد اصرار راسیک، Sushrut متوجه اشتباه خود می شود و می خواهد عذرخواهی کند.

هنگامی که میشل به لندن می رود، سوشروت و دوستانش سعی می کنند تا از فرودگاه بارودا به فرودگاه احمدآباد برسند تا او را متوقف کنند اما آتیوا با اتفاقی بر سر راه می آید و نمی توانند به آنجا برسند.

10 ماه گذشت Sushrut هنوز به یاد میشل و تلاش برای راه رفتن به لندن است. در نهایت او فرصتی می گیرد که سربازان گریس راسکی قرارداد خود را در لندن انجام دهد. او در مصاحبه ویزا با وی به خدمتگزار خشنود می شود و وی را به لندن می برد.

Loveratri 2018-backcover

در حالی که برای میشل جستجو می کند، او به یاد می آورد و به «پناهگاه خانه» می رود، جایی که میشل داوطلبانه هر یکشنبه است. او با او ملاقات می کند و عذرخواهی می کند. میشل تعداد او را میپردازد و قول میدهد او را ملاقات کند.

روز بعد او با میشل و دوستانش آویزان می شود و با کریس ملاقات می کند و فرض می کند او دوست پسرش باشد. او حسادت می کند و زمانی که میشل با کریس صحبت می کند، احساس بدی می کند.

قلب شکسته او به میخانه می رود که در آن Rasik انگیزه او را با گفتن هندوها در مورد عشق از فیلم در مورد عشق. او به او درباره یش چوپرا، صورج باریتی، عامر خان (قیامت س قیامت طاخ)، شاهرخ خان (ویرزاره)، سلمان خان (تیر نعم) می گوید و می خواهد خود را به میشل اعلام کند. روز بعد او لندن را با میشل و دوستانش می بیند و توسط سام به چشم می خورد. پس از آن بر روی پل برج (پل لندن)، سوشیروت عشق خود را بیان می کند و درباره کریس به او می گوید که او دوست پسرش است.

او دوستان خود را می خواند و می داند که منفی و Kushboo به یک زن و شوهر تبدیل شده اند. آنها همچنین انگیزه او را برای صحبت با میشل دوباره به عنوان میشل هرگز به او گفته بود در مورد کریس به طور مستقیم.

سام با Sushrut دوباره ملاقات می کند و در مورد شکاف وضعیت بین آنها با نشان دادن او چرخ لبه چشم لندن را یادآوری می کند. شوشوت متوجه می شود که سم مغز او را در مورد کریس شست و با او مقابله کرد.

سام به قاب Sushrut، سام پنجره اتومبیل خود را می شکند و دست Sushrut را روی یقه اش قرار می دهد. پلیس می آید و Sushrut را دستگیر می کند. افسران پلیس گجراتی جینگش (سحلی خان) و بهشت ​​(ارباز خان) پس از شنیدن داستان او آزادانه آزاد می شود، در حالی که همه در جستجوی Sushrut هستند.

میشل با Rasik آشنا می شود و سرانجام می داند که سام به Sushrut درباره کریس دروغ گفت. او در مورد آن و در مورد آرزوها و آرزوهای سازمان های غیردولتی خود، با سام صحبت می کند.

او به سام می گوید که او همیشه انتخاب های خود را بر او تحمیل کرده است، اما او می خواهد با Sushrut بماند. او Shushrut را در حال انتظار با حزب Rasik و Garba می کند. او به Sushrut اطلاع میدهد که کریس همجنسگرا است و دوست پسرش نیست. سرانجام باید برادر خود را برای ازدواج خود قبول کنند، زمانی که جی منها و باحش ها او را تهدید کردند که ضبط ویدیویی دوربین او را از بین می برد و پنجره های ماشین را می بندد و اگر او برای ازدواج موافقت نکند، او را دستگیر می کند.

در نهایت، آنها به هند باز می گردند و میشل رویای خود را برای باز شدن مجدد سازمان غیر دولتی مادرش و Sushrut افتتاح می کند. در آخرین بیانیه ای آمده است که آنها همیشه با خوشحالی زندگی می کردند.

کیفیت : HD

ژانـر : عاشقانه،

انتشار : 2018

محصول کشور : هندوستان

 

لینک دانلود

DOWNLOAD
Free shipping on all orders from UK