اخراج های سرریز پشته ای: استک اورفلو 10 درصد کارمندان را اخراج می کند، مدیرعامل می گوید: «به من سنگینی می کند»

Stack Overflow، یک وب سایت پرسش و پاسخ برای برنامه نویسان، 10 درصد از نیروی کار خود یا 58 کارمند خود را در بحبوحه فشارهای اقتصاد کلان جهانی و تمرکز بر سودآوری اخراج کرده است.

پراشانت چاندراسکار، مدیرعامل Stack Overflow، گفت که اخراج‌ها همچنین نتیجه نگاه دقیق به «اولویت‌های استراتژیک ما برای این سال مالی و همچنین ساختار سازمانی ما» است زیرا این شرکت در رشد مستمر Stack Overflow برای تیم‌ها سرمایه‌گذاری می‌کند. و با راه اندازی پیشنهادات مبتنی بر هوش مصنوعی/ML در ماه های آینده، چابکی و انعطاف پذیری را دنبال کنید.

“من تصمیم بسیار دشواری گرفتم که نیروی کار خود را تا حدود 10 درصد یا 58 کارمند کاهش دهم. این برای آنها دردناک است و ما از این کارمندان در این انتقال با بسته های پایان کار، تمدید مزایای مراقبت های بهداشتی و بیکاری حمایت می کنیم. خدمات،” مدیرعامل در بیانیه ای گفت.

به عنوان مدیرعامل، “من مالکیت کامل این تصمیم را به عهده می‌گیرم و این تصمیم بر من سنگینی می‌کند.”

Stack Overflow هر ماه به 100 میلیون نفر خدمات ارائه می دهد و آن را به یکی از محبوب ترین وب سایت ها در جهان تبدیل می کند.

مدیریت دانش ناهمزمان و ارائه همکاری آن، Stack Overflow for Teams، نحوه کار افراد را تغییر می دهد.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


Chandrasekar اطلاعات بیشتری را در مورد کسب و کار شرکت در سه ماهه چهارم سال مالی در بررسی و راه پیش رو در هفته آینده به اشتراک خواهد گذاشت.

این پلتفرم محصولاتی مانند Stack Overflow for Teams، Stack Overflow Advertising، Collectives on Stack Overflow و Stack Overflow Talent را ارائه می دهد.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.