اردوگاه جمهوری خواهان می تواند بیش از گذشته از طرف آمریکایی های هندی حمایت کند: شورای آتلانتیک

اتاق فکر برجسته شورای آتلانتیک ایالات متحده در مطالعه اخیر در مورد الگوی رأی گیری هندی آمریکایی ها ادعا کرده است که اردوگاه جمهوری خواهان می تواند حمایت بیشتری از جامعه در زمینه بوهومی بین رئیس جمهور دونالد ترامپ و نخست وزیر نارندرا مودی و مواضع دموکرات ها به دست آورد. در مورد مسئله کشمیر.

در حالی که جامعه یکپارچه نیست و دموکرات ها از هندی آمریکایی ها پشتیبانی می کنند ، ترجیح برخی از اعضای جامعه تغییر می کند ، ادعا می شود مطالعه “رای دهنده آمریکایی هند در سال 2020” که در 9 سپتامبر منتشر شده است.

“در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 2016 ، هندی آمریکایی ها بیش از 10 میلیون دلار برای انتخاب دموکرات ها جمع کردند و با اشتیاق پیشنهاد ریاست جمهوری کلینتون را تأیید کردند. با این حال ، به عنوان یکی از قدرتمندترین و با نفوذترین آمارهای جمعیتی جمع آوری کمک مالی برای هرگونه فعالیت در سیاست های ایالات متحده ، برخی از اهداکنندگان هندی آمریکایی به آرامی به سمت رئیس جمهور دونالد ج. ترامپ متمایل شده اند. ” رئیس جمهور ترامپ از خدمت به عنوان نخست وزیر نارندرا مودی نخست وزیر هند در سفر خود در سپتامبر 2019 به هوستون تا بازدید نمایشی از شهر مودی در گجرات در ماه فوریه ، تلاش های بی سابقه ای برای اتصال و دسترسی به جامعه آمریکای هند انجام داده است.

جامعه آمریکایی آسیایی از نظر تاریخی از حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرده است. نظرسنجی های خروجی سال 2016 نشان داد که از هر پنج نفر (79 درصد) آمریکایی های آسیایی چهار نفر به هیلاری کلینتون رأی داده اند ، در حالی که تنها 18 درصد به ترامپ رأی داده اند. به گفته شورای آتلانتیک ، آسیای جنوبی که اکثر آنها آمریکایی هندی تبار هستند ، با داشتن 90 درصد رأی به نامزد دموکرات ها ، از قوی ترین حامیان کلینتون بودند.

در این تحقیق توضیح داده شده است: “نتایج نظرسنجی سال 2016 از اوج تلاشهای دولت اوباما و بایدن برای ایجاد دوستی غیرقابل بعید با دولت مودی حاصل شد.”

این اندیشکده مدعی شد که از سالهای اوباما تاکنون چیزهای زیادی تغییر کرده است. این مطالعه خاطر نشان كرد: “فراتر از بنهومی نمادین ، ​​دموكراتها همچنان سخنان انتقادی خود را درباره وضعیت آزادی مذهبی در هند و كشمیر به طور كلی بیان می كنند” ، و این نشان می دهد كه این ممکن است بر جامعه آمریكای هند تأثیر داشته باشد.

این اندیشکده ادعا کرد که ترامپ تلاش مشترکی را برای دادخواهی از رای گیری آمریکای هند انجام داده است ، از جمله تبلیغات هدفمند و شرکت در تجمعات با جامعه آمریکایی هند. “افزایش توجه و تحولات پویایی ترامپ-مودی ، علاوه بر جمهوری خواهان برجسته آمریکایی هند مانند نیکی هیلی و بابی جیندال ، ممکن است در تغییر پایگاه سیاسی آمریکای هند موثر باشد. تقریباً 50،000 نفری که در “Howdy، Modi!” شرکت کردند. تجمع در هوستون در سال 2019 نشان داد که نخست وزیر مودی از حمایت گسترده و عمیقی در میان بخش قابل توجهی از جامعه آمریکای هند برخوردار است. ”

“و این رای دهندگان به احتمال زیاد به یاد می آورند كه نخست وزیر مودی هنگام اعلام رئیس جمهور ترامپ به صحنه ، از شعار انتخاباتی خود استفاده كرد و با بیان هندی” ab ki baar Trump sarkaar “یا” این بار ، این دولت ترامپ خواهد بود. ” دوستی آشکار دو رهبر در حالی که آنها دست در دست یکدیگر بیرون می رفتند کاملاً در معرض دید بود و این نمایش رفاقت باعث خرابی خانه شد. »

با این حال ، این مطالعه نشان داد که جامعه آمریکایی هند یکپارچه نیست و بخش بزرگی از جامعه “وجود دارد که خود را در داستان سناتور هریس می بینند. بسیاری از آنها از اقوام ساری لباس پوشیده همان تصوری را دارند که مهاجران در آمریکا دارند. ”

این مطالعه به این نتیجه رسید که مبارزات انتخاباتی بایدن-هریس باید خود را برای ایجاد جمعیتی متمایل به طیف سیاسی بیش از سال 2016 آماده کند – برخی تأیید می کنند که هند و سیاست های مربوط به هند به طور قابل توجهی در تصمیم گیری های رای گیری خود شکل می گیرند.