استارتاپ ها: شل E4 قصد دارد از سال 2022 سالانه با 25-30 استارت آپ هندی درگیر شود

دهلی نو: شرکت انرژی شل هند قصد دارد از سال 2022 به بعد از طریق برنامه E4 خود با 25-30 استارت آپ درگیر شود تا به آنها کمک کند تا تجارت خود را در مقیاس وسیع توسعه دهند ، به گفته یک مقام ارشد شرکت. شل ، تحت برنامه پرچمدار E4 خود ، از طریق ماژول های مختلف ارتباط استعداد ، فن آوری ، سرمایه و دانش فنی ، استارتاپ ها را انکوباتور و پشتیبانی می کند تا انتقال هند به آینده انرژی پایدار را تسریع کند.

این شرکت در سه سال گذشته توانسته است با 30 استارت آپ همکاری کند و آنها را با سرمایه گذاری و راهنمایی در پردیس شل واقع در هند پشتیبانی کند.

“اکنون 30 شرکت مبتدی داریم که از طریق برنامه E4 ارائه شده اند و در حال افزودن 10 تا 12 مورد دیگر هستیم که برنامه را از ژانویه آغاز می کنند. ما در حال برنامه ریزی هستیم که سالانه برنامه را به 25 تا 30 برساند جیمز Unterreiner ، مدیر کل برنامه Shell E4 ، به PTI گفت: “بنابراین ، چند سال اول یک رمپ آهسته برای رسیدن به آنجا بوده است و اکنون ما در آن نرخ اجرا هستیم که انتظار داریم سالانه 25 تا 30 باشد.”

شل به طور مستقیم 20 هزار دلار برای هر یک از شرکت های نوپا که تحت این برنامه انتخاب شده اند فراهم می کند و علاوه بر آموزش به شرکت های نوپا جهت تنظیم دقیق راه حل خود برای ایجاد سودآوری اقتصادی ، بودجه بیشتری را از طریق شرکا تسهیل می کند.

“ما نه تنها قابلیت های شل ، بلکه تمام توانایی های این شرکا را برای ارتقا that آن بسته و ایجاد آن برای آنها واقعاً غنی و عمیق و سپس در نهایت 20،000 دلار به آنها ارائه می دهیم. درخواست ما در ازای آن 200000 دلار با ارزش سهام در شرکت آنها است و این سوال در درجه اول اطمینان از همکاری ما با استارتاپ های متعهد است “، Unterreiner گفت.

این شرکت یک برنامه شتاب دهنده را با تمرکز بر انرژی آغاز کرده است اما در زمینه راه حل های تحرک ، برنامه های IOT انرژی ، تدارکات دیجیتال ، فناوری پاک و غیره فعالیت های متنوعی را انجام داده است.

Unterreiner گفت: “ما تشخیص می دهیم كه بالغ شدن استارت آپ های انرژی بیش از یك استارت آپ IT یا مواردی از این قبیل به طول می انجامد. ما برنامه ای را برای تطبیق آن ایجاد كردیم … ایده این است كه آنها بتوانند از نظر تجاری زنده باشند تا بتوانند با سرمایه گذاران و شركت ها درگیر شوند.” .