استارت آپ فن آوری هندی 114 کیف کیف نوآوری قرارداد فضایی انگلیس و ایالات متحده است

یک شرکت نوپای فناوری هندی در میان 10 برنده قراردادهای یک روزه با ارزش 53000 پوند قرار دارد تا پیشرفت نوآوری های خود را سریع دنبال کند ، پس از اینکه رهبران نظامی انگلستان ، ایالات متحده و ناتو راه حل های خود را برای چالش های اصلی در هوا فضا و دفاع ارائه می دهند صنعت.

114 AI Innovation LLP ، یک شرکت ثبت شده در دهلی است که دو سال پیش تأسیس شده است ، با مفهوم “Spacewise” خود برای تجزیه و تحلیل داده ها در زمان واقعی ، در مراسم افتتاحیه روز جهانی گام فضایی پیروز شد.

ابتکار عمل مشترک انگلستان و ایالات متحده برای یافتن ، تأمین بودجه و تأمین سریع نوآوری و فناوری است که به نفع پرسنل ارتش و عملیات در حوزه فضایی باشد.

در متن خلاصه نوآوری 114 AI برای Spicewise آمده است: “مجموعه ابزار بهره برداری برای تجسم ، دسترسی و تجزیه و تحلیل چندین جریان ورودی داده برای فرماندهی و کنترل فضای پیشرفته با استفاده از هوش مصنوعی”.

“این مجموعه ابزار با اجازه تجسم و تجزیه و تحلیل چندین منبع مختلف داده در زمان واقعی ، عملیات فضایی را با متحدان و شرکای تجاری امکان پذیر می کند.”

روز جهانی گام فضایی اولین باری است که انگلیس و ایالات متحده گرد هم آمده اند تا قراردادهای دفاعی برپایه رویدادی به سبک زمین را اعطا کنند ، شبیه به نمایش های تلویزیونی مانند “Dragon’s Den” بی بی سی.

همچنین این اولین بار است که دو کشور قراردادهای نوآوری دفاعی مشترک را به یک شرکت مستقر در خارج از کشور اعطا می کنند و همچنین اولین بار قراردادهای همان روز توسط وزارت دفاع انگلستان به این صنعت به این صنعت اعطا می شود.

معاون هوائی مارشال هاروی اسمیت ، مدیر اسپیس انگلیس ، گفت: “این تصور نوآوران و نظامیان نه تنها در سراسر انگلیس و ایالات متحده ، بلکه در سراسر جهان را به خود جلب کرده است.”

“این چندین موفقیت جهانی را بدست آورده است و ما مشتاقانه منتظر موفقیت خود هستیم زیرا ما سعی داریم نوآوری و فناوری پیشرفته را به خط مقدم سریعتر از گذشته با روشهای جدید کار با صنعت برای اطمینان از جلو ماندن دشمنان مشترک ما و تهدیداتی که آنها ایجاد می کنند “.

این مسابقه برای مبتکران و کارآفرینان از سراسر جهان آزاد بود و از طریق شتاب دهنده دفاعی و امنیتی انگلستان (DASA) و با کمک شتاب دهنده Starburst ارائه شد. این بطور خاص برای تقویت شرکتهای نوپای فناوری و شرکتهای کوچک و متوسط ​​(SME) طراحی شده و از قدرت “نبوغ و نوآوری” آنها استفاده می کند.

پانزده پیشنهاد از شرکتهای نوپا و نوآوران فناوری در تلاش بودند تا پس از انتخاب برای شرکت در روز بین المللی گام فضایی از میان تعداد زیادی مدخل از سراسر جهان ، با جلب رهبران نظامی انگلستان ، ایالات متحده و ناتو بودجه را به دست آورند.

دکتر ویل روپر ، دستیار وزیر نیروی هوایی ایالات متحده در زمینه خرید ، فناوری و لجستیک ، گفت: “Pitch Days دیافراگم دولت را برای همکاری با شرکت های تجاری متمرکز می کند.

“رقابت برای فناوری خارج از خطوط حصار ما یکی از موضوعات اصلی نیروی هوایی و نیروی فضایی ایالات متحده بوده است. مشارکت با متحدان ما برای رقابت جهانی یک تکامل طبیعی است. فضا به ویژه با ایده های زیادی که این شرکت ها به میز می آورند هیجان انگیز است و من اطمینان دارم که همکاری بین المللی فضایی آینده روشنی دارد. ”

سایر برندگان این مسابقه شامل سه شرکت بریتانیایی بودند – Clutch Space Systems Ltd، Riskaware Ltd & Telespazio Vega UK و Spire Global UK؛ پنج شرکت آمریکایی – Cognitive Space Inc ، پیشرو SPC ، Rocket Communications ، Slingshot Aerospace Inc و Swim.ai Inc. و یکی از استرالیا – Clearbox Systems Pty Ltd.

این طرح به طور مشترک توسط آزمایشگاه علوم و فناوری دفاعی انگلستان (DSTL) ، نیروی هوایی سلطنتی و نیروی هوایی ایالات متحده تأمین می شود.

گری ایتکنهد ، مدیر اجرایی DSTL گفت: “روز جهانی گام فضایی نمایانگر روشی نوآورانه برای کار است ، اطمینان حاصل شود که انگلیس و دفاع آمریكا قادر به پیشبرد سرعت پیشرفت فن آوری تجاری هستند.”

وی گفت: “هدف ما این است كه نوآوری فضایی در سطح جهانی را به سرعت با استفاده از آموزش های تجاری و تجاری به كاربران نهایی نظامی متصل كنیم.”

به عنوان بخشی از این طرح ، ائتلافی بزرگ از DSTL ، DASA ، نیروی هوایی سلطنتی ، فرماندهی استراتژیک انگلیس ، نیروی هوایی ایالات متحده ، نیروی فضایی ایالات متحده و سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) برای یافتن ، تأمین اعتبار و سریع تشکیل شده است. بهترین ایده ها را از مبتکران مبتدی تا خط مقدم پیگیری کنید.

Starburst Aerospace به عنوان یک شریک صنعت در روز جهانی گام فضایی فعالیت می کند و به نمایندگی از طریق یک شتاب دهنده دفاع متفقین آموزش و مشاوره تخصصی را انجام می دهد.