انتخابات ما: سیک های امن ایالات متحده در زمان دونالد ترامپ: رهبران جامعه

واشنگتن: گروهی از رهبران برجسته سیك – آمریكایی با بیان اینكه سیك ها تحت دولت ترامپ ایمن هستند ، ادعا كردند كه كارزار بایدن در تلاش است تا “روحیه و بی انگیزگی” جامعه را ایجاد كند.

به دلیل ابتکارات رئیس جمهور دونالد ترامپ برای اطمینان از آزادی و آزادی مذهبی ، بسیاری از جوانان سیک امروز با عمامه و ریش سالم خود در ارتش ایالات متحده خدمت می کنند. .

به گفته جاسدیپ سینگ ، رئیس مشترک سیک ها برای ترامپ ، افراد جامعه در ایالات متحده هرگز به اندازه رئیس جمهور ترامپ در امنیت نبوده اند.

وی گفت: “ما یک جامعه رزمی هستیم ، هیچ کس نمی تواند ما را اذیت کند. با گفتن این جمله (که جامعه سیک در ایالات متحده ایمن نیست) ، بایدن باید روحیه ما را از بین ببرد و بی انگیزه کند.”

کمپین بایدن ، که “سیک آمریکایی ها برای بایدن” را راه اندازی کرد ، در یک خبر مطبوعاتی روز یکشنبه گفت که سیک-آمریکایی ها آزار و اذیت را با دو برابر متوسط ​​کشوری تجربه می کنند و از سال 2017 تاکنون جهش در این برخوردها را گزارش کرده اند.

کمپین بایدن متعهد شد که چالش های منحصر به فرد ، از جمله بیگانه هراسی را که جامعه سیک ها در ایالات متحده با آن روبرو هستند ، برطرف کند.

سینگ ادعا کرد که یک دولت بایدن-هریس “ضد سیک” خواهد بود.

در انتخابات ریاست جمهوری در 3 نوامبر ، جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات و همسر نامزد وی ، کامالا هریس ، رئیس جمهور فعلی جمهوری خواه ترامپ و معاون رئیس جمهور مایک پنس را به چالش می کشند.

سینگ گفت که هریس ، در زمان تصدی دادستان کل کالیفرنیا ، مخالف استخدام یک مرد سیک به نام تریلوچان سینگ اوبروی بود که از تراشیدن ریش خودداری کرد. وی گفت: “هریس از او خواست ریش خود را بتراشد و بین ایمان و امرار معاش انتخاب كند. او علی رغم اصالت هندی بودن ، ضد سیك است.”

سینگ گفت: “ما نمی توانیم از جو بایدن یا كامالا هریس حمایت كنیم. اینها ارزشهای سیك نیستند.”

در سال 2005 ، اوبروی آزمون کتبی ، بینایی ، آزمایش توانایی های بدنی و هر آزمون دیگری را که ایالت کالیفرنیا برای گرفتن شغل افسر اصلاحات به وی احتیاج داشت ، پاک کرد اما وقتی او حاضر به تراشیدن ریش نشد ، از این موقعیت محروم شد. این اداره او را رد کرد و گفت که مأموریت گاز در مواقع اضطراری زندان ، استفاده از مأموریت دولت است و نگه داشتن ریش مانعی خواهد بود.

سرانجام در سال 2011 ، پس از یک نبرد حقوقی شش ساله ، اوبروی به عنوان افسر اصلاح در زندان منصوب شد و 295،000 دلار خسارت دریافت کرد.

سینگ گفت ، “من می خواهم به تمام خواهران و برادران سیک خود که از من سingال می کنند ، بپرسم که چگونه یک سیک از ترامپ حمایت می کنم. می خواهم از آنها سالی بپرسم. چگونه آنها سیك هستند از جو بایدن و كامالا هریس كه از فرهنگ علفهای هرز و مواد مخدر حمایت می كنند و از سقط جنین حمایت می كنند حمایت می كنند … ازدواج های همجنسگرایان. آیا این ارزشهای سیک است؟ ”

سینگ ، که یک بازرگان نیز است ، گفت که به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی 2020 او به برخی از مناطق دور افتاده ایالات متحده سفر کرده است و عمامه و ریش او هرگز مشکلی ایجاد نکرده است.

“هر کجا که می روم – از پنسیلوانیا به اوهایو ، حتی در مناطق دور افتاده کشور – مردم از ما استقبال می کنند. طرفداران ترامپ به من عشق و علاقه زیادی داده اند مانند گذشته. من با عمامه خود نماینده سیک و هند هستم. ”

سینگ ، که “سیک ها را برای ترامپ” در سال 2016 راه اندازی کرده بود ، ادعا کرد ترامپ از حمایت بسیار قوی جامعه برخوردار است.

وی گفت: “كامیونداران سیك در آمریكا هم اكنون از رئیس جمهور ترامپ حمایت می كنند. رئیس جمهور ترامپ شخصاً از حمایت جامعه سیك / آمریكای آمریكایی اذعان و تشكر كرده است” ، وی با بیان اینکه امسال بیش از 50 درصد اعضای جامعه از ترامپ حمایت می كنند ، گفت:

وی گفت ، سیاست ها و دیدگاه های ترامپ در مورد آمریکا با ارزش های هند و سیک مطابقت دارد.

کانوالجیت سینگ رخی ، رهبر سیک ها ، گفت که همه گروه های اقلیت در آمریکا از طرح بهبود اقتصادی ترامپ بهره مند شده اند.

وی گفت: “مشاغل اقلیت كوچك كه بیشتر متعلق به آسیای جنوبی هستند ، در طی همه گیرى به دلیل طرح تهاجمی بهبود اقتصاد پرزیدنت ترامپ زنده ماندند.”

به گفته بالجیندر سینگ ، رهبر دیگر سیك ها ، ترامپ قانون آزادی مذهبی را امضا كرد ، كه با در دست داشتن عمامه ها و ریش های سالم ، درهای اعضای شورای سیك را برای خدمت در ارتش ایالات متحده و سایر سازمان های اجرای قانون باز می كند.