اوبر 500 500 ریکاو الکترونیکی را در کلکته ارائه می دهد تا رفت و آمدهای شهری را پایدارتر کند

Uber روز پنجشنبه گفت که 500 سیستم الکترونیکی الکترونیکی را در سیستم عامل خود در کلکته نصب کرده است.

وسایل نقلیه مستقر در هورا ، باراسات و مادیامگرام در شمال کلکته ، راجارهات و دریاچه نمک در شرق کلکته ، راه حل های تحرک پایدار را برای سواران به منظور پشتیبانی از نیازهای سفر خود ، به ویژه در مسافت کوتاه و مسافرت های مایل آخر ، در حالت عادی جدید ارائه می دهند.

سوارکاران می توانند از روز پنجشنبه محصول میکرو تحرک را در برنامه Uber رزرو کنند. در بیانیه ای اعلام شد که این سرویس به عنوان “Uber Toto” در کنار سایر محصولات آشنا مانند UberGo ، Premier ، Rentals ظاهر می شود.

در اوایل این ماه ، جمع کننده کابین 100 ماشین ریکاوری الکترونیکی را در 26 ایستگاه متروی دهلی در دهلی مستقر کرده بود و با همکاری یولو برای راه اندازی یک خلبان به موتورسواران گزینه های هوشمند و مقرون به صرفه در بنگالورو در سال 2019 پیشنهاد داده بود.

همانطور که میلیون ها هندی دوباره شروع به حرکت می کنند ، Uber قصد دارد رفت و آمد شهری را مقرون به صرفه تر ، کارآمدتر و سازگار با محیط زیست کند ، و به شهرها کمک می کند تا “بهتر بسازند”. در بیانیه آمده است: با ارائه خدمات چند حالته مانند میکروموبایل و گزینه های حمل و نقل عمومی ، همه در برنامه Uber ، ساکنان کلکته نیز می توانند سفر خود را به صورت یکپارچه به پایان برسانند.

Uber گفت: این راه اندازی مطابق با تعهد جهانی است که اخیراً شرکت اعلام کرده است تا سال 2040 از طریق وسایل نقلیه با انتشار صفر و ادغام حمل و نقل عمومی و تحرک پذیری عمومی ، تمام سواری های سیستم عامل خود را 100٪ بدون انتشار تا سال 2040 انجام دهد.

طبق رتبه بندی IQAir 2019 ، 14 شهر از 20 شهر آلوده در جهان در هند است.

مدیر کل Uber ، مشرق و جنوب هند ، سوبوده سنگوان گفت.