اولا قصد دارد به تولید اسکوتر برقی ورود پیدا کند

(این داستان در اصل در ظاهر شد در تاریخ 03 نوامبر 2020)

اولا ، توسط Bhavish Aggarwal و Ankit Bhati تاسیس شد ، قصد دارد به تولید اسکوتر برقی ورود پیدا کند و دنده ها را از تجمع تاکسی به یک تولید کننده خودرو تغییر دهد. این کشور در حال مذاکره با چندین دولت ایالتی برای 100 هکتار زمین بدون بار است که قصد دارد بزرگترین مرکز اسکوتر الکترونیکی جهان را در آن بسازد.

در حال حاضر ، هوندا بزرگ ژاپن بزرگترین سایت تولید اسکوتر جهان را در گجرات اداره می کند ، که سالانه 1.2 میلیون دستگاه سوخت فسیلی تولید می کند. این اقدام شرکت استقبال داخلی و هیوندای را که در آن سرمایه گذاری می کند ، در برابر Bajaj Auto ، TVS و Ather Energy با حمایت Hero MotoCorp قرار خواهد داد.

برنامه تولیدی Ola در هند به دنبال خرید اخیر Etergo مستقر در هلند ، مالک مارک الکتریکی App Scooter است. به گفته افراد مطلع ، مدیریت ارشد آن در حال گفتگو با چهار ایالت هند – سه کشور از منطقه جنوب و دیگری از کمربند غربی – برای ساخت یک نیروگاه 2 میلیون ظرفیت اسکوتر برقی است. اولا ، در پاسخ به پرسش پست الکترونیکی توسط TOI ، گفت در حال حاضر قادر به اظهارنظر نیست.

این مرکز و همچنین ایالت ها مشوق هایی را به شرکت های موجود در اکوسیستم وسایل نقلیه الکتریکی و به مشتریان (که می توانند تخفیف مالیات بر درآمد تا 1.5 ریال سود پرداخت شده برای وام خودروی الکتریکی را درخواست کنند) ارائه دهند تا وابستگی کشور به نفت و کاهش آلودگی

اما ، علی رغم این حرکات ، عدم سرمایه گذاری در تولید (از جمله تولید بسته باتری) و زیرساخت ها ، مانند ایستگاه های شارژ ، این بخش را متزلزل کرده است. فقط 7552 اسکوتر برقی در ماه آوریل تا سپتامبر در دومین کشور پرجمعیت جهان فروخته شد در حالی که 1.3 میلیون اسکوتر معمولی در همان دوره فروخته شده است.

اما شرکت ها امیدوارند این سناریو در میان تغییر ذائقه مشتری و ارتقا increasingly روز افزون فناوری تمیز خودرویی توسط دولت بهبود یابد. اولا قصد دارد به محض اینکه شروع به تولید در 18 ماه کند ، یک جدول تولیدی صفر کند ، این یک جدول زمانی تهاجمی برای یک کارخانه تولید وسایل نقلیه است. منابع گفتند که سایت تولیدی صنعت 4.0 را در بر می گیرد ، با انرژی خورشیدی کار می کند و دارای مسیرهای آزمایشی است.