برادران میلیاردر هندی تبار ، دانشگاهی ، در جستجوی Sikh در لیست افتخارات کوئین

یک جفت برادر میلیاردر هندی تبار ، یکی از دانشگاهیان برجسته دانشگاه آکسفورد و یک جمع کننده کمک مالی septuagenarian که از او با عنوان Skipping Sikh یاد می شود ، “متنوع ترین نژاد” لیست افتخارات تولد ملکه است که روز شنبه منتشر شد.

Zuber و Mohsin Issa که اخیراً با خرید چند میلیون پوندی خود در سوپرمارکت های زنجیره ای Asda در انگلیس خبرساز شده اند ، به دلیل خدمات به تجارت و امور خیریه از CBEs برخوردار شده اند.

برادران اهل بلکبرن ، که والدین آنها در دهه 1970 از گجرات به انگلستان نقل مکان کردند ، به عنوان بخشی از تجارت گروه EG خود دارای ایستگاه های بنزین زنجیره ای Euro Garages هستند.

یادویندر سینگ ملیحی ، استاد علوم اکوسیستم در دانشگاه آکسفورد ، که به دلیل خدمات خود به علوم اکوسیستم ، یک CBE (فرمانده عالی ترین نظم امپراتوری انگلیس) دریافت می کند ، به آنها پیوست. مالحی اوایل امسال به عنوان معتمد موزه تاریخ طبیعی لندن منصوب شده بود.

سرخپوستان انگلیس با افتخار OBE (افسر عالی ترین سفارش امپراتوری انگلیس) شامل نیلی شاه ، استاد مهندسی شیمی در کالج امپریال لندن برای خدمات به ضد کربن سازی اقتصاد انگلیس و دکتر سانجیو نیچانی ، بنیانگذار و مدیر اجرایی از شفابخشی قلبهای کوچک برای خدمات پزشکی و خیریه.

این لیست که از اوایل ماه ژوئن انتشار معمول خود به تعویق افتاده بود تا نامزدی افرادی را که در ماه های اول بیماری همه گیر COVID-19 نقش مهمی ایفا می کنند ، مورد توجه قرار دهد ، شامل بسیاری از سرخپوستان انگلیس تحت این گروه به رهبری راجیندر سینگ هرزال است.

“Skipping Sikh” 74 ساله یک MBE (عضو نظم امپراتوری انگلیس) دریافت می کند برای فیلم های سلامتی و تناسب اندام الهام بخش خود در حین قفل. هارزل ، که نزدیک به 14000 پوند برای خدمات بهداشت ملی (NHS) جمع کرده است ، لاوینا مهتا ، که همچنین برای تشویق مردم به فعالیت در طول قفل ، MBE برای خدمات بهداشتی و تناسب اندام در طول COVID-19 دریافت می کند.

بوریس جانسون ، نخست وزیر انگلیس گفت: “سخت کوشی و فداکاری این قهرمانان محلی ، غالباً گمنام ، به ما کمک کرده است.”

از جمله قهرمانان دیگر جامعه که به خاطر کارشان در حین قفل کردن ، جشن گرفته شده است ، ساندیگ سینگ داهلی است که MBE خود را به دلیل ابتکار عمل برای ایجاد یک پورتال آنلاین برای نماز در حالی که گوردوارا بسته بود ، دریافت می کند تا روح جامعه را برای سیک های انگلیس زنده نگه دارد.

از جمله دریافت کنندگان MBE برای کارهای گسترده جامعه خود ، Manjit Kaur Gill ، بنیانگذار Binti ، برای خدمات به ارائه محصولات قاعدگی به زنان در کشورهای در حال توسعه ، انگلیس و ایالات متحده است. معلم رقص Pushkala Gopal برای خدمات به رقص جنوب آسیا ؛ وزانت پاتل ، مسئول ارشد سیاست گذاری در بخش آموزش ، برای خدمات به کودکان خوانده و خانواده های آنها. و Baljeet Kaur Sandhu ، بنیانگذار مرکز برابری دانش ، برای خدمات به برابری و جامعه مدنی.

این لیست افتخارات که به طور سنتی همزمان با جشن های رسمی تولد پادشاه انگلیس 94 ساله در اوایل ماه ژوئن منتشر می شود ، 414 سهم استثنایی قهرمانان گمنام در هر چهار کشور انگلستان را در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 به نمایش می گذارد.

این دریافت کنندگان شامل سر کاپیتان تام مور ، جانباز جنگ جهانی دوم است که در هند نیز خدمت کرد و در اوایل سال جاری با موفقیت در جمع آوری میلیون ها پوند برای NHS با انجام دورانی در اطراف باغ خود با استفاده از یک چارچوب پیاده روی ، قهرمان شد.

با این حال ، اکثریت لیست که امسال به دلیل کسب 1495 افتخار “لیست سپر” لقب گرفته است ، قبل از همه گیری در حال انجام تدوین شده و 72 درصد از آن به کسانی تعلق دارد که برای جامعه محلی خود خستگی ناپذیر کار کرده اند.

دفتر کابینه انگلیس ، مسئول تهیه لیست ، گفت که این نشان دهنده تلاش داوطلبانه بزرگ در سراسر کشور در پاسخ به COVID-19 است ، با دریافت کنندگان به طور تجمعی میلیون ها وعده غذایی رایگان را تأمین می کنند و ساعت های داوطلبانه بی شماری را برای حمایت از افراد در معرض خطر انجام می دهند.

این گزارش با 13 درصد دریافت کنندگان از نژاد اقلیت ، آن را “متنوع ترین لیست قومی تاکنون” توصیف کرده است.

سر فیلیپ بارتون ، کمیساریای عالی سابق انگلیس در هند و اکنون معاون دایمی وزیر خارجه ، مشترک المنافع و توسعه و رئیس دستگاه دیپلماسی ، گفت: “افتخار را به همه تبریک می گویم و از آنها به خاطر زحمت و سالها تشکر می کنم سرویس.

“تأثیر انگلستان در سراسر جهان به افراد استثنایی مانند کسانی که در افتخارات تولد ملکه امسال شناخته شده اند بستگی دارد. ما از کمک برجسته آنها سپاسگزاریم”.

سر دیوید آتنبورو ، پخش کننده و مورخ طبیعی مشهور بریتانیا ، بخاطر کمک بین المللی استثنایی و پایدار در پخش ، تاریخ طبیعی و محیط زیست ، افتخار عالی صلیب شوالیه (GCMG) را در نشان سنت مایکل و سنت جورج دریافت می کند.

دیوید سوچت بازیگر انگلیسی که بیشتر به خاطر بازی در نقش کارآگاه هرکول پوآرو در نقش آگاتا کریستی شهرت دارد ، به خاطر خدماتش به هنر با نشان شوالیه مفتخر می شود.

دفتر هیئت دولت گفت كه كاركنان مراقبت های بهداشتی و مراقبت های اجتماعی 14 درصد از این لیست را در سال جاری تشكیل می دهند ، برای مشاركت های متنوع به عنوان راه اندازی بیمارستان های COVID-19 برای ارائه خدمات درمانی در خط مقدم ، و 740 زن در این لیست شناخته می شوند ، نمایندگی 49 درصد از کل