برنامه نوآوران: Chiratae Ventures 19 برنامه استارت آپ را تحت برنامه Innovators خود انتخاب می کند

Chiratae Ventures (IDG Ventures سابق) 19 استارت آپ را برای انتخاب در هفتمین دوره برنامه مبتکران خود در لیست کوتاه قرار داده است.

شرکتهای منتخب از صنایعی از جمله فناوری مصرف کننده ، نرم افزار ، فناوری بهداشت ، فناوری عمیق و فین تک هستند. آنها یک ابتکار بنیادی پنج هفته ای را تجربه خواهند کرد که می خواهد بنیانگذاران بذر و مراحل اولیه را توانمند کند.

این برنامه که با مشارکت بیش از 500 استارت آپ داخلی برگزار شد ، Chiratae بین 500000 تا 3 میلیون دلار چک می نویسد.

برخی از شرکت های انتخاب شده شامل AyuRythm ، Inspektlabs ، Quollab ، Euphotic Labs (نوش) ، Chainflux ، VogueMe Technologies (Toch.ai) ، Code Test ، PhySarum ، Vyorius Drones (Vyorius) ، Zealth ، Heyy.life ، Ai Health Highway India ( AiSteth) ، Rightbot ، Retail Pulse ، Mowito ، Whrrl ، Trustmore Technologies ، بیمه Samadhan و Ark Neo Finance.

“برنامه نوآوران ما ریشه در تعهد ما در مورد تقویت اکوسیستم راه اندازی داخلی دارد. ما بیش از 125 میلیون دلار در 50 سرمایه گذاری بذر سرمایه گذاری کرده ایم. “سودیر ستی ، موسس و رئیس Chiratae Ventures گفت. این برنامه پنج هفته ای حول محورهای اصلی رشد استارتاپ ها از جمله تجزیه و تحلیل بازار ، تیم سازی و فرهنگ سازی ، فناوری ، محصول ، ورود و گسترش بازار و جمع آوری کمک مالی متمرکز شده است.

برنامه نوآوران یکی از ابتکارات اولیه مرحله بذر است که توسط یک شرکت سرمایه گذاری بزرگ در هند انجام شده است. با این وجود ، طی دو سه سال گذشته ، بسیاری از سرمایه گذاران VC هند تکرار برنامه های جوجه کشی یا تسریع مرحله بذر خود را آغاز کرده اند ، از جمله Sequoia Capital ، Orios Venture Partners ، Kalaari Capital و WaterBrid Ventures ، و سایر موارد ، به نظر می رسد شرط بندی های بالقوه قابل توجه را در ارزیابی های ارزان تر شناسایی کنید و چندین بار خروجی کسب کنید.

“ما اعتقاد داریم که همه گیری جدید عادی پس زمینه کاملاً جدید با یک دنیای دیجیتال-اول ایجاد کرده است که در آن رفتار مصرف کننده و الگوهای کار می تواند برای کشوری مانند هند ارزش زیادی ایجاد کند و ما می خواهیم از بنیانگذارانی که برای رسیدن به این ایده ها تلاش می کنند حمایت کنیم.” Karan Mohla ، شریک و رئیس فناوری مصرف کننده ، Chiratae Ventures گفت.

Chiratae Ventures India Advisors که در سال 2006 راه اندازی شد ، از بدو تأسیس حدود 800 میلیون دلار AUM سرمایه دارد و در بیش از 95 شرکت مانند Bounce ، Cure سرمایه گذاری کرده است. Fit ، Flipkart ، FirstCry ، Lenskart ، HealthifyMe ، Manthan ، Myntra ، Newgen ، PlaySimple ، PolicyBazaar ، Rentomojo و Uniphore در میان دیگران.

این در حالی است که این شرکت آخرین صندوق خود را – صندوق 275 میلیون دلاری – جمع آوری می کند و هدف آن جمع آوری حداقل 50٪ از گروه هدف از سرمایه گذاران داخلی ، دفاتر خانواده و موسسات است. این باعث می شود که این صندوق بزرگترین صندوق سرمایه روپیه باشد که توسط یک شرکت VC داخلی تولید می شود.