جو بایدن مالا آدیگای آمریکایی-هندی را به عنوان مدیر سیاست گذاری بانوی اول ورودی منصوب می کند

واشنگتن: جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، مالا آدیگا-آمریكایی تبار را به عنوان مدیر سیاست همسرش جیل منصوب كرد ، و با انتخاب یك سیاست باتجربه آموزش ، از آنجا كه بانوی اول آمریكا بر آموزش و پرورش تمرکز دارد و قصد دارد كلاسهای دانشگاهی را تدریس كند. آدیگا مشاور ارشد جیل و مشاور ارشد سیاست برای مبارزات انتخاباتی 2020 بایدن بود. وی پیش از این در بنیاد بایدن به عنوان مدیر آموزش عالی و خانواده های نظامی کار می کرد.

پیش از آن ، در زمان دولت اوباما ، وی معاون دستیار وزیر امور خارجه برای برنامه های آکادمیک در دفتر امور آموزشی و فرهنگی بود و در دفتر امور جهانی زنان در وزارت امور خارجه به عنوان رئیس ستاد و مشاور ارشد سفیر کل کار می کرد. .

“مدیر سیاست های جیل بایدن بانوی اول آینده مالا آدیگا خواهد بود ، که به عنوان مشاور ارشد و مشاور سیاستگذاری ارشد در مبارزات انتخاباتی بایدن-هریس خدمت می کرد. آدیگا برای یک بانوی اول کار خواهد کرد که گفته است قصد دارد خانواده ها و خانواده ها را در اولویت آموزش و پرورش قرار دهد ، “گزارش CNN روز جمعه.

بایدن روز جمعه دور دیگری از سمت های کارمندان کاخ سفید را اعلام کرد که توسط دستیاران طولانی مدت بایدنس پر می شود.

لوئیزا ترل که به عنوان مدیر اجرایی بنیاد بایدن فعالیت می کرد ، مدیر دفتر قانونگذاری کاخ سفید می شود. در این گزارش آمده است ، وی با تجربه ای به منصب می آید كه شامل دستیار ویژه رئیس جمهور در امور قانونگذاری در دولت اوباما-بایدن است.

کارلوس الیزوندو ، که در زمان دولت اوباما دبیر اجتماعی جیل بایدن بود ، دبیر اجتماعی کاخ سفید خواهد بود. آن را گفت، سفیر کتی راسل نقش مدیر دفتر کاخ سفید از کارکنان ریاست جمهوری فرض کنیم.

آدیگا به عنوان مدیر برای حقوق بشر در (NSS) حقوق بشر چند جانبه و ریاست امنیت ملی کارکنان خدمت کرده است. قبل از پیوستن به NSS ، وی وكیل وزارت دادگستری بود ، جایی كه وی به عنوان مشاور دادستان كل دادگستری خدمت می كرد.

طبق بیوگرافی وی در وب سایت وزارت امور خارجه ایالات متحده ، آدیگا قبل از ورود به خدمات دولتی داوطلب شد و سپس نزدیک به دو سال در کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری اوباما کار کرد.

او به دست آورده JD او را از دانشکده حقوق دانشگاه شیکاگو و MPH او را از دانشگاه مینه سوتا. وی از دانشگاه گرینل در آیووا با مدرک لیسانس به زبان اسپانیایی فارغ التحصیل شد.

اعلامیه های جدید تنها چند روز پس از آن انجام شد که بایدن اولین دور از کارمندان ارشد کاخ سفید خود را نشان داد ، از جمله انتصاب مدیر مبارزات انتخاباتی خود ، جن اومالی دیلون ، به عنوان معاون رئیس ستاد و سدریک ریچموند ، رئیس ستاد انتخاباتی به عنوان مدیر دفتر تعامل عمومی کاخ سفید.

در اواخر هفته ، او اعلام کرد که دستیارش رون کلین به عنوان رئیس ستاد وی خدمت خواهد کرد.