در صندوق های سرمایه گذاری بزرگ و چندپوشانه ، طرح هایی با تمرکز ارزش درخشش دارند

گروه اطلاعاتی ET: حدود هشت دهه پیش ، پس از رکود بزرگ ، بنیامین گراهام به پس انداز کننده معمولی توصیه کرده بود که در اولین کار اصلی در مورد علم سرمایه گذاری ، ارزش را اولویت قرار دهد. این بدان معناست که هنگامی که ارزیابی ها کشیده می شوند ، از فعالیت خارج می شوند. به نظر می رسید صندوق های سرمایه گذاری برتر این نسخه را داروی ارزش سرمایه گذاری دنبال کرده اند – و از طریق تجمع فعلی پاداش های زیادی کسب کرده اند.

پس از افزایش سه چهارم معیار در هشت ماه برای مقیاس گذاری اوج 13000 در روز سه شنبه ، توجه کانون توجه به برندگان سرمایه گذاری در دارایی های مشترک است. از طریق رالی ، در دسته های بزرگ و چند درپوش ، طرح های Axis ، Mirae و صندوق سرمایه گذاری مشترک Parag Parikh از همتایان خود پیشی گرفته اند.

در رده کلاه بزرگ و متوسط ​​، طرح هایی مانند Axis Growth Opportunities و Mirae Asset Emerging Bluechip بهترین عملکرد را داشته اند که میانگین رده خود را با 7-8٪ بازده بالاتر پشت سر گذاشته اند.

در گروه چندپوش ، در همان دوره ، Quant Active Fund ، PGIM India Diversified Equity و Parag Parikh Long term Equity در سه عملکرد برتر ، با بازده متوسط ​​بازده دسته ، از ویژگی های این گروه هستند. آنها بازدهی 17-22٪ بیشتر از متوسط ​​بازده دسته چندپوشانه داشته اند.

بنابراین ، آنها چه کاری متفاوت انجام دادند؟ اول ، مدیران صندوق در این خانه های صندوق در حفظ معادله مناسب بین سه متغیر اصلی بسیار مراقب بوده اند: سطح وجه نقد یک طرح ، تخصیص سرمایه گذاری و حرکت بازار. آنها هنگامی که ارزیابی ها از محکومیت پیشی گرفتند ، سطح نقدی بالایی را حفظ کردند. به عنوان مثال ، یک توزیع کننده اظهار داشت که نقطه ای وجود دارد که صندوق سرمایه گذاری محور تقریباً 10٪ پول نقد دارد ، تقریبا دو برابر آنچه رقبا انجام می دهند. این امر باعث می شد که طرح های Axis هنگام افت ارزش گذاری ها به حلقه خود بپردازند.

مقاله پیشنهاد شده  Animpet Ecomm: استارتاپ Agrtitech Animpet Ecomm پلت فرم تجارت الکترونیکی را برای محصولات حیوانی راه اندازی کرد

به همین ترتیب ، خانه های صندوق مانند Mirae سرمایه گذاری های کلان را در طرح نوظهور سهام خود متوقف کردند. این کاهش فشار بازخرید و سقوط بالقوه در بازده طرح را محدود کرد.

در صندوق های بزرگ و چندپوشانه ، طرح هایی با ارزش تمرکز ارزش

علاوه بر این ، موضوع مشترک خلاصه عملکرد این طرح ها ، مواجهه متمرکز آنها با سهام است. این طرح ها یا در سهام “رشد” سرمایه گذاری کرده اند که به مهار حرکت نزولی کمک کرده اند ، یا موارد مورد علاقه اولیه مانند داروسازی ، مصرف و فناوری اطلاعات را شناسایی کرده اند.

سرانجام ، در گروه کلاهبرداری کلان ، برنامه های کم هزینه با مدیریت منفعلانه متمرکز بر سرمایه گذاری در ارزش ، عملکرد بسیار خوبی داشته اند. نمونه موردی Nippon India ETF NV20 است ، صندوقی که روی 20 شرکت متمرکز بر اساس موضوع ارزش متمرکز شده است و اطمینان حاصل می کند که وقتی سرمایه گذاری در آنها از طریق موتور سیکلت افزایش می یابد ، بازده بالاتری را کسب می کند.