راپیدو دهلی: HC به اطلاعیه دولت دهلی مبنی بر توقف خدمات Rapido، Uber و سایر تجمع کنندگان می ماند

دادگاه عالی دهلی روز جمعه برای تسکین بزرگی برای جمع‌آوری تاکسی مانند اوبر و راپیدو، اعلامیه عمومی صادر شده توسط اداره حمل‌ونقل دهلی علیه ادامه فعالیت‌های آنها را متوقف کرد.

یک شعبه متشکل از قاضی سورش کومار کیت و نینا بانسال کریشنا نیز به وزارت حمل و نقل دستور داد تا زمانی که خط مشی زمانی مشخص نشود، هیچ اقدام قهری علیه راپیدو و دیگران انجام ندهد.

اپراتورهای تاکسی دوچرخه مانند Ola، Uber و Rapido در فوریه امسال هشدار داده بودند که در جاده های دهلی تردد نکنند زیرا قوانین وسایل نقلیه موتوری را نقض می کند.

اداره حمل و نقل در اطلاعیه ای عمومی گفت: این شرکت ها تا 1 میلیون روپیه جریمه خواهند شد، زیرا استفاده از دوچرخه برای مقاصد تجاری قانون وسایل نقلیه موتوری 1988 را نقض می کند.

دولت ایالتی به شرکت های تاکسی دوچرخه مبتنی بر اپلیکیشن دستور داده بود که خدمات خود را فورا متوقف کنند تا از پیگرد قانونی و مجازات جلوگیری کنند.

آشیش کوندرا، دبیر اصلی بخش حمل و نقل دولت دهلی، به ET گفت که استفاده از تاکسی های دوچرخه در پایتخت زیاد شده است و دولت این قانون را با درخواست از افسران اجرای حمل و نقل سایه ای برای رزرو سفرها به صورت ناشناس و جریمه کردن راننده و راننده اجرا خواهد کرد. شرکت برای پرواز.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


او گفت: «پلیس برای رانندگان خودرو و تاکسی که با خودروهای پلاک زرد رانندگی می‌کنند، بررسی‌های پیشینه انجام می‌دهد که ایمنی را به‌ویژه برای زنان تضمین می‌کند. این موضوع در مورد تاکسی‌های دوچرخه‌سواری صدق نمی‌کند، زیرا تحت هیچ مقرراتی نیست.»(با ورودی های ایندو بهان از دفتر ET)

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.