رمپ: استارت‌آپ رمپ مستقر در نیویورک، ابزارهای هوش مصنوعی را برای ردیابی هزینه‌های کسب‌وکار معرفی می‌کند

Ramp، توسعه‌دهنده نرم‌افزار مدیریت مالی، گفت که قصد دارد از روز پنجشنبه ابزارهای هوش مصنوعی جدیدی را ارائه دهد، از جمله ویژگی‌ای که می‌تواند تعیین کند آیا شرکتی در قراردادهای نرم‌افزاری خود بیش از حد پرداخت می‌کند یا خیر.

این استارت آپ مستقر در نیویورک، که پلتفرم کارت شرکتی را ارائه می دهد که توسط بیش از 15000 کسب و کار استفاده می شود، از زمان تاسیس در سال 2019، 1.4 میلیارد دلار از سرمایه گذاران زیادی جمع آوری کرده است. این افراد شامل ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت، گلدمن ساکس، ردپوینت ونچرز و تریو هستند. سرمایه، پایتخت.

اریک گلیمن، مدیر عامل Ramp به رویترز گفت: با معرفی ویژگی های جدید هوش مصنوعی، تیم های مالی شرکت ها نظارت بهتری خواهند داشت.

به‌عنوان مثال، لوگان بارتلت، سرمایه‌گذار Ramp از Redpoint Ventures، گفت: برای مثال، شرکت‌ها قادر خواهند بود هزینه‌های غیرمعمول کارکنان را در زمان واقعی بهتر تشخیص دهند.

ویژگی های جدید همچنین شامل یک کمک خلبان حسابداری است که انجام کارهای دستی را بسیار سریعتر می کند.

هوش مصنوعی مولد توانایی ترکیب حجم زیادی از داده ها و تعامل با استفاده از زبان انسان را دارد. Ramp با OpenAI، هوش مصنوعی در پشت ربات چت ChatGPT، همکاری کرد تا پیشرفت‌های هوش مصنوعی را ایجاد کند.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.