سانجی ساپره از Franklin Templeton MF می گوید ، تحت تأثیر گزارشات حدسی قرار نگیرید

سانجی ساپره ، رئیس مدیریت دارایی فرانکلین تمپلتون (هند) ، از متصدیان شش طرح بدهی متوقف شده خواسته است “با گزارش های تأیید نشده یا حدس و گمان در رسانه ها تحت تأثیر قرار نگیرند.” ساپره در یادداشتی تحت عنوان “به روزرسانی در مورد پایان دادن به 6 طرح درآمد ثابت” ، مالكان واحدی را متهم كرد كه دادگاه عالی كاراناتاكا دادرسی استدلال های مربوط به پایان دادن به شش طرح بدهی را به اتمام رسانده است. وی همچنین درباره اولین گزارش اطلاعاتی که توسط جرم اقتصادی وینگ ثبت شد ، توضیحاتی را ارائه داد.

صندوق سرمایه گذاری مشترک فرانکلین تمپلتون شش صندوق سرمایه گذاری مشترک بدهی را در 23 آوریل تعطیل کرده است. خانه صندوق دلیل شرایط بسته شدن این طرح ها را نامساعد بودن شرایط موجود در بازار بدهی به دلیل همه گیری Covid-19 عنوان کرد. خانه صندوق تصمیم گرفته است برای بستن این طرحها به دنبال تأیید سرمایه گذار باشد ، اما پس از انتقال دادگاه از سوی برخی از سرمایه گذاران ، این روند متوقف شد.

“اگرچه ما نمی توانیم درمورد گزارش اول اطلاعات (FIR) اظهارنظر کنیم ، زیرا محتوای آن را ندیده ایم ، اما ممکن است ذکر شود که ثبت FIR به سادگی مرحله مقدماتی بررسی است. از آنجا که تجارت با رعایت قوانین قابل اجرا و تمام تصمیمات به نفع دارندگان واحد ما بود ، ما در مورد نتیجه هر تحقیق درست و منصفانه ای که در این زمینه انجام شده اطمینان داریم. ”

وی گفت ، لطفا شایعات بی اساس و اتهامات بی اساس را باور نکنید.

وی همچنین گفت که بیانیه مطبوعاتی صادر شده توسط Chennai Financial Markets and Accountability (CFMA) با استناد به FIR علاوه بر نامناسب بودن ، پر از ادعاهای مختلف گمراه کننده و بی اساس است ، زیرا موضوع در حال حاضر مورد قضاوت است. وی گفت: “ما از پیشینیان CFMA آگاهی نداریم و همانطور كه ​​آنها در شكایت اصلی خود اعتراف كرده اند ، هیچ یك از اعضای آنها در شش طرح تأثیرگذار یكدیگر نبودند.”

ساپره همچنین گفت كه كتاب های شش طرح تأثیرپذیر به طور منظم توسط حسابرسان داخلی ، حسابرسان قانونی ، حسابرسان منصوب شده توسط ناظران و غیره مورد بازرسی قرار می گیرد و هیچ كدام از آنها هیچ نظری در مورد استفاده نادرست از وجوه توسط این طرح ها نداده اند.

ساپره گفت: “من می خواهم به شما یادآوری کنم که از 24 آوریل 2020 ، طرح های در حال انعطاف بیش از 7184 کرور از سررسیدها ، پیش پرداخت ها و کوپن دریافت کرده اند. چهار مورد از شش طرح در حال حاضر مثبت هستند”. “این مبالغ بدون توانایی درآمدزایی موثر از اوراق بهادار تولید شده است. امیدوارم موارد فوق به شما کمک کند نگرانی های اولیه برخی از شما را بر اساس گزارش نادرست که در مورد کاهش موهای بزرگی که ممکن است در این صندوق ها با سرمایه گذاران روبرو شوند ، برطرف کند ،”. او اضافه کرد.

ساپره تلاش کرد تا به دارندگان شرکت اطمینان دهد که خانه صندوق “به روند قانونی خود ادامه خواهد داد ، هم در تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری و هم در پایان دادن به این طرح ها.”