سکوی املاک و مستغلات NoBroker به نظر می رسد تعداد سرانه 500 را افزایش دهد

BENGALURU: پلت فرم آنلاین املاک و مستغلات NoBroker به دنبال استخدام 500 نفر برای تیم های فن آوری و محصولات خود در سطح ارشد و خردسال است و همچنین به دنبال استعداد برای اجرای عملکردهای مختلف تجاری خود و همچنین سرپرستی نقاط تماس مهم مشتری است.

این شرکت مستقر در بنگالورو در سال جاری 500 متخصص عجیب و غریب در زمینه بازاریابی ، فناوری و فعالیت های تجاری خود استخدام کرده است ، علی رغم همه گیر شدن بیماری ، تعداد کل آن را تقریباً 2000 نفر اعلام کرده است. همچنین 15٪ افزایش متوسط ​​به 200 کارمند ارشد و مشوق های منظم سه ماهه مدیران خدمات مشتری ارائه داده است.

“در حالی که رشد در ابتدا برای ما کند شد ، و مشتری ما تقریباً به نصف کاهش یافت ، ما توانستیم خیلی سریع روی پای خود بایستیم و خوشبختانه هیچ کارمندی را از کار خود برکنار نکرده ایم و هیچ حقوقی نیز کسر نکرده ایم” ، آمیت آگاروال ، بنیانگذار NoBroker ، به ET گفت.

“در زمانی که بسیاری از مشاغل مجبور به تعطیلی مغازه یا کاهش فعالیت خود شده اند ، خوشبختانه رشد چشمگیری داشته ایم. ما به کارمندان ارشد خود ، که بسیاری از آنها از ابتدا در NoBroker بوده اند ، پاداش می دهیم که حقوق آنها را افزایش می دهد تلاش ها برای پیشبرد این رشد. ما همچنین تیم های فن آوری ، بازاریابی و عملیات تجاری خود را با استخدام های جدید گسترش داده ایم و به دنبال ارتقا بیشتر عملیات خود هستیم. ”

مقاله پیشنهاد شده  بودجه byju: صندوق ابوظبی 10X AD، Apollo Global در حال مذاکره برای سرمایه گذاری در والدین Byju یا Aakash

این شرکت همچنین در حال اولویت بندی مدیران HR است که می توانند در زمینه اجرای طرح های مشارکت کارکنان نوآوری ایجاد کنند و این می تواند تاثیری بگذارد در حالی که بخش زیادی از نیروی کار هنوز از خانه کار می کنند.

وی گفت ، استخدام استراتژیک به شرکت کمک خواهد کرد تا نیازهای مشتری در حال تغییر و تحول در املاک و مستغلات را شناسایی و تأمین کند و به آنها امکان دسترسی به خدمات املاک و مستغلات را فراهم کند. این شرکت به تازگی خدمات خود را در پنج شهر جدید راه اندازی کرده است و به دنبال گسترش آن در 50 ماهه آینده است.

NoBroker که توسط Akhil Gupta از IIT-Bombay ، Amit Agarwal از IIT-Kanpur و IIM-Ahmedabad و Saurabh Garg از IIT-Bombay و IIM – Ahmedabad تاسیس شده است ، در تلاش است تا صنعت املاک و مستغلات هند را که به طور مرتب سازمان یافته نیست ، تنظیم کند. این پلتفرم در مجموع 151 میلیون دلار بودجه از سرمایه گذاران خیمه شب بازی مانند General Atlantic ، Tiger Global ، SAIF Partners ، Beenext و KTB Ventures تأمین كرده است.