شری تانادار: میلیونر هندی الاصل شری تانادر به عضویت مجلس قانونگذاری ایالت میشیگان در ایالات متحده انتخاب شد

شری ثاندر ، میلیونر دموکرات تبار هندوستان که دو سال پیش نامزد فرمانداری شده بود ، با 93 درصد آرا به مجلس نمایندگان در میشیگان انتخاب شده است.

Thanedar ، 65 ساله ، دانشمند و تاجر ، رکوردشکنی 438،620 دلار را ، که در درجه اول ثروت خود بود ، در مقدمات مجلس نمایندگان در برابر شش مخالف دیگر جمع کرد.

امیدوار سابق فرماندار بعد از اینکه در انتخابات مقدماتی 2018 از آن آربور به دیترویت نقل مکان کرد ، آشنایی با نام عالی خود را نقض کرد. در مبارزات انتخاباتی وی دو سال پیش دوز زیادی از تبلیغات تلویزیونی “شری برای ما” به نمایش درآمد.

وی از ناحیه 3 میشیگان با 93 درصد آرا won پیروز شد.

ثاندر تقریباً 10 میلیون دلار از ثروت خود خرج کرده بود تا پس از فرماندار گرتچن ویتمر و عبدالل سید در مقام مقدماتی فرمانداری 2018 به مقام سوم برسد ، اما بیشترین رای را در دیترویت کسب کرد.

وی که اصالتاً اهل بلگام کارناتاکا بود ، مدرک لیسانس شیمی را در 18 سال و کارشناسی ارشد را از دانشگاه بمبئی دریافت کرد. بعداً ، در سال 1979 به ایالات متحده مهاجرت کرد تا تحصیلات عالیه خود را از دانشگاه آکرون و بعداً دانشگاه میشیگان دنبال کند.

Thanedar در مصاحبه اخیر خود با رسانه ها گفت كه او مبارزات خود را در پاییز گذشته قبل از بیماری همه گیر آغاز كرد و مدت زمان خود را صرف شیوع ماسك ، ضدعفونی كننده دست و كوبنده در كرده است.

وی گفت که می خواهد با لیستی طولانی از چالش های منطقه خود ، از جمله بیماری آفت زدگی ، قطع آب ، سلب مالکیت ، جرم و بیکاری ، مقابله کند.

تانادر با اشاره به تربیت خود در هند گفت: “من می بینم که مردم هیچ امیدی ندارند. شرایط واقعا بد است و طی سالها هیچ چیز تغییر نکرده است. مردم از حق رای محروم هستند. من خوابیده ام و روی زمین غذا خورده ام ، بدون آب روان.” .

وی گفت: “من درد فقر را درک می کنم.” SHK CPS