شش طرح بسته Franklin Templeton MF از زمان تعطیلی 8،262 روپیه CR تولید می کند

صندوق سرمایه گذاری مشترک فرانکلین تمپلتون گفت که شش طرح بسته آن از زمان بسته شدن در آوریل ، 8،262 کرور از سررسیدها ، پیش پرداخت ها و پرداخت های کوپن دریافت کرده اند. این طرح ها طی 1 تا 15 سپتامبر 1078 کرور روپیه دریافت کرده اند.

فرانکلین تمپلتون MF در بیانیه ای گفت ، این کل جریان نقدی دریافتی تا به امروز از 24 آوریل را به 8 هزار و 262 کرور می رساند. فرانکلین تمپلتون در 23 آوریل شش طرح صندوق سرمایه گذاری بدهی را متوقف کرد و دلیل آن را فشارهای بازخرید و کمبود نقدینگی در بازار اوراق قرضه دانست.

از شش طرح ، صندوق اوراق قرضه فوق العاده کوتاه فرانکلین هند ، صندوق اقلام تعهدی دینامیک فرانکلین هند ، صندوق کوتاه مدت صندوق فرانکلین هند و صندوق ریسک اعتباری فرانکلین هند 40 درصد ، 19 درصد ، 19 درصد و 4 درصد دارایی مربوطه خود را تحت این اداره گفت: مدیریت (AUM) موجود به صورت نقدی برای توزیع در بین مالکان مالک ،

خانه صندوق اضافه کرد ، این منوط به رأی یکسان موفق است.

علاوه بر این ، سطح وام در برنامه درآمد کوتاه مدت فرانکلین هند و صندوق فرصت های درآمد فرانکلین هند همچنان به طور مداوم کاهش می یابد.

این صندوق بار دیگر تأکید کرد که تمرکز خود بر روی به حداکثر رساندن ارزش برای دارندگان مالک در این طرح ها و بازگرداندن پول در اسرع وقت است ، منوط به تصمیم دادگاه عالی کارناتاکا.

این دادگاه همچنین گفت که دادگاه رسیدگی به استدلال های مربوط به پایان دادن به شش طرح را به اتمام رسانده است. این صندوق اضافه کرد که خانه صندوق اکنون در انتظار رای دادگاه است.