صندوق سرمایه گذاری مشترک Aditya Birla Sun Life صندوق فرصت های ویژه را راه اندازی کرد

Aditya Birla Sun Life AMC از راه اندازی صندوق فرصت های ویژه Aditya Birla Sun Life خبر داد ، یک طرح سهام عدالت پایان یافته به دنبال موضوع شرایط ویژه. این صندوق توسط آنیل شاه اداره خواهد شد. تیم مدیریت صندوق همچنین شامل چانچال خاندلوال و وینود بات است. NFO در 05 اکتبر افتتاح می شود و در 19 اکتبر بسته می شود.

این صندوق یک نمونه کار متمرکز خواهد داشت. نمونه کارها بخش های کلاهبرداری بخش و بازار خواهد بود. این صندوق همچنین می تواند تا 25٪ از مجموعه های اصلی را در فرصت های بین المللی مربوط به شرایط خاص سرمایه گذاری کند.

مطابق با اعلامیه مطبوعاتی ، این طرح به بررسی فرصت های ایجاد شده توسط رویدادهایی مانند تغییر در مدیریت ، تغییر ساختار تجاری ، ادغام و ادغام ، تغییر سیاست دولت ، تغییرات نظارتی ، اخلال در اثر ورود جدید ، تغییرات کلان اقتصادی ، تغییرات نظارتی ، جغرافیایی می پردازد. – تحولات سیاسی ، رویدادهای جهانی و غیره

A. بالاسوبرامانیان ، MD و مدیر عامل ، Aditya Birla Sun Life AMC Limited گفت: “بازارها راهی دارند که فرصت های ویژه ای را به سهامداران انتخاب می کنند. گاهی اوقات به نفع شرکت های رشد و گاهی به ارزش شرکت ها خواهد بود. در زمان عدم اطمینان ، حتی شرکت های خوب به دلایلی تحت تأثیر قرار می گیرند. مدیران پول باید به ارزش پنهانی که در زمان های آینده می توان از این شرکت ها باز کرد ، نگاه کنند. این فرصت ها با پشتیبانی مدیریت های خوب احتمال موفقیت این شرکت ها را افزایش می دهد. یک مشتاق سهام مشتاقانه در جستجوی این نوع فرصت های بالقوه خواهد بود. این صندوق توسط تیمی اداره خواهد شد که تجربه بی نظیری در شناسایی و سرمایه گذاری در چنین فرصت هایی دارد و سابقه شناسایی روندهای ابتدایی را دارد. ما قبلاً به دلیل ماهیت بی سابقه ای که در آن قرار داریم در بازار شرایط ویژه ای قرار داریم. ما معتقدیم که زمان مناسب برای بهره مندی از فرصت های ویژه ای که امروز وجود دارد از نظر روندهای نوظهور جدید ، سازگاری و تکامل مشاغل موجود و ادغام بزرگی در بسیاری از صنایع در حال انجام است.

بالاسوبرامانیان می افزاید: “علاوه بر این ، نقدینگی فراوانی وجود دارد که برای بازارهای سهام مناسب است ، این زمان مناسب را برای جستجوی این فرصت ها و ورود به این صندوق با افق سرمایه گذاری پنج ساله یا بیشتر”

حداقل مقدار درخواست برای این صندوق 500 Rs / – و در مضربه های Re است. 1 / – پس از آن ، در طول دوره پیشنهاد صندوق جدید. سرمایه گذاران می توانند هم در مسیر SIP و هم در مسیر Lumpsum به این صندوق بیایند.