صندوق NFO Sundaram Bluechip Fund بیش از 650 کرور روپیه بسیج می کند

Sundaram Mutual پیشنهاد صندوق جدید صندوق Sundaram Bluechip Fund خود را به پایان رسانده است که از 17 سپتامبر تا 01 اکتبر 2020 باز بود. این پیشنهاد بیش از 650 روپیه کرور از 46000+ مشتری در 562 شهر را جمع آوری کرده است.

طبق گفته صندوق صندوق ، علیرغم چالشهای COVID19 Pandemic ، این رقم جمع آوری افزایش قابل توجهی نسبت به دو NFO قبلی ما در یک سال گذشته دارد (صندوق سهام Sundaram – 358.95 کرور در سپتامبر 2019 و صندوق مزیت متعادل Sundaram Rs 485.12 کرور در مارس 2020).

صندوق Bluechip Sundaram توسط Rahul Baijal – مدیر ارشد صندوق – Equity و S. Krishnakumar ، CIO – Equity اداره خواهد شد. معیار انتخاب شده شاخص Nifty 100 TRI است. این صندوق در 14 اکتبر 2020 مجدداً برای اشتراک باز می شود.

خانه صندوق می گوید این موفقیت تا حدی با رویکرد Digital-First Sundaram Mutual در روند اجرای بازاریابی و سرمایه گذاری حاصل شد.

با استفاده از میزبان کانال های اجتماعی ، شبکه Google Ads و انجمن های مربوط به صنعت ، Sundaram Mutual با استفاده از فرمت های مختلف کاربران را از طریق وبینارهای زنده ، فیلم ها ، پست های آموزنده ، جلسات پرسش و پاسخ زنده ، پادکست ها ، داستان های نامزدی ، از USP های صندوق آگاه کرد. بیانیه مطبوعاتی صندوق صندوق گفت ، و غیره.

این خانه صندوق یک Platform Startied Platform (DIT) را فعال کرد که در آن معاملات توسط توزیع کنندگان آغاز و پس از اجازه سرمایه گذار انجام می شد. با کلیک کردن روی لینک ، سرمایه گذاران می توانند با جزئیات از پیش پر شده توزیع کننده ، در یک صفحه فرود معامله کنند. در اعلامیه مطبوعاتی آمده است كه كمك NFO اختصاصی نیز برای كمك به درخواستهای معاملات عملیاتی و دیجیتال راه اندازی شده است.

در سمت مشتری ، سرمایه گذاری در وب سایت از طریق یک فرآیند سه مرحله ای بسیار ساده یا مستقیم ، یا از طریق توزیع کننده موجود خود ، و همچنین از طریق سیستم عامل های مختلف آنلاین پیشرو پذیرفته می شود. سرمایه گذاران همچنین قادر به راه اندازی SIP از طریق ویژگی eNACH بدون کاغذ (حکم الکترونیکی) بودند.

Sunil Subramaniam ، مدیر عامل ، Sundaram Mutual گفت ، “پاسخ به NFO Sundaram Bluechip بسیار طاقت فرسا بود! 60٪ از برنامه های دریافت شده از طریق حالت دیجیتال ، تأیید شدیدی رویکرد Digital First است که توسط ما اتخاذ شده است. Sundaram Mutual در توزیع کننده و رویکرد مشتری همیشه مورد توجه خرده فروشی قرار گرفته است. ”

وی افزود: “با توجه به اینکه Covid در بسیاری از شرکای ما چالش هایی را در جبهه زیرساخت های فیزیکی ایجاد کرده بود ، ما باید سفر” فروش و سرمایه گذاری “را تا حد ممکن بدون کاغذ و بدون مشکل انجام دهیم. همچنین ، با افزایش تعداد سرمایه گذاران احتمالی که قسمت قابل توجهی از وقت خود را صرف رسانه های آنلاین می کنند ، ضروری است که آنها را درگیر کمپین های بازاریابی آنلاین و همچنین ارائه مقیاس توانمندهای STP (مستقیم از طریق پردازش) دیجیتال کنیم. تعداد زیادی از ویژگی های منتشر شده توسط تیم ما و RTA ما ، همراه با کمپین ها در موفقیت NFO ما نقش مهمی داشته است. در قسمت مبارزات انتخاباتی ، #SizeMatters به ​​عنوان یک خط برچسب با فیلم کشتی گیر سومو بسیار مورد استقبال سرمایه گذاران قرار گرفته است و ما از مجموعه ها هیجان زده ایم! ”