فرانکلین تمپلتون می گوید ، لازم است جنبه هایی از این دستور تجدید نظر شود

در یک ارتباط الکترونیکی با سرمایه گذاران ، حکم دادگاه عالی کارناتاکا را ارسال کنید ، در 24 اکتبر ، سانجی ساپره ، رئیس مدیریت دارایی فرانکلین تمپلتون گفت که خانه صندوق احتمالاً جنبه هایی از این دستور را در دیوان عالی کشور تجدید نظر می کند. خانه صندوق همچنین تلاش خواهد کرد تا در مورد بازگشت وجوه نقدی بیش از 5200 کرور در حال حاضر در چهار طرح مثبت پول نقد انباشته ، و با توجه به هرگونه پول اضافی که دریافت می کند ، در حالی که موضوع تحت بررسی کارناتکا است ، از دادگاه راهنمایی های مناسب را جویا شود. دادگاه عالی. دادگاه به مدت 6 هفته عمل در مورد قضاوت خود را متوقف کرده است ، و در حال حاضر وجوه قابل پرداخت است.

در ارتباطات الکترونیکی ، سانجی ساپره به صاحبان کالا اطلاع داد که مقررات 39 تا 42 آیین نامه SEBI (صندوق های سرمایه گذاری مشترک) 1996 ، که به طور خاص با پایان دادن به طرح ها سروکار دارد ، معتبر قانون اساسی است. دادگاه همچنین تصمیمی که توسط متولی اتخاذ کرده است ، برای پایان دادن به این طرح ها را تأیید کرده و طبق حکم ، طبق مقررات 18 (15) (ج) ، رضایت واحدهای صنفی برای عملی شدن تصمیم فوق الزامی است.

او به دارندگان واحد اطلاع داد كه خانه صندوق در حال مطالعه سفارش است و در صورت نياز با جزئيات اضافي مربوط به همان سرمايه گذاران باز خواهد گشت.