قانون گذاران جامعه می گویند نامزدهای هندی-آمریکایی در حال شکستن موانع در سیاست ایالات متحده هستند

نیویورک: دو قانونگذار هندی-آمریکایی ، که تاریخ خود را با انتخاب به مجلس قانونگذاری ایالت نوشتند ، تأکید کردند که نامزدهای این جامعه در حال شکستن موانع در سیاست ایالات متحده هستند و ابراز اطمینان کردند که تعداد بیشتری از آمریکایی های هندی-آمریکایی در سال های مختلف کاندیدا می شوند و پیروز انتخابات می شوند بیا.

جنیفر راجکومار 38 ساله اولین زن هندی-آمریکایی است که به عضویت مجمع ایالتی نیویورک انتخاب شده و اولین زن هندی-آمریکایی منتخب در هر سمت ایالتی است.

وی گفت: “مدت زیادی در آینده برای جامعه ما می گذرد و من می دانم که مطمئنا آخرین نفر نخواهم بود.”

راجکومار ، یک حزب دموکرات از منطقه کوئینز در نیویورک ، 66 درصد آرا را به دست آورد.

راکومار ، فارغ التحصیل دانشکده حقوق استنفورد ، پیش از این برای فرماندار نیویورک ، اندرو کوومو ، به عنوان مدیر امور مهاجرت و مشاور ویژه ایالت نیویورک کار می کرد و در آنجا گفت که “یک فرصت باورنکردنی برای هدایت مهاجرت به ایالت نیویورک در عصر ترامپ ».

در این نقش ، وی فرصتی پیدا کرد تا یک برنامه 31 میلیون دلاری بسازد که اطمینان حاصل کند تمام مهاجرانی که توانایی پرداخت مشاوره حقوقی را ندارند از این نمایندگی برخوردار می شوند. وی گفت: “من از انجام این کار بسیار افتخار کردم.”

نیراج آنتانی 29 ساله جمهوری خواه نیز با تبدیل شدن به اولین هندی-آمریکایی منتخب به سنای ایالت اوهایو تاریخ را خلق کرد.

وی گفت که در تاریخ 3 نوامبر ، “وی این امتیاز را داشت که اکنون به اولین سناتور ایالت هندی-آمریکایی در تاریخ اوهایو تبدیل شود. واقعاً یک امتیاز. بسیاری از موانع مختلف توسط بسیاری از نامزدهای مختلف هندی-آمریکایی و مقامات منتخب شکسته شده است. یک امتیاز برای من که بخشی از آن باشم. ”

آنتانی هنگام تجزیه و تحلیل سیاسی مجازی پس از انتخابات در میزبانی سازمان غیرانتفاعی پیشرو دیاسپور هند “هندوستان” صحبت می کرد.

آنتانی ، یک فارغ التحصیل علوم سیاسی ، در سن 23 سالگی ، در سال 2014 به مجلس نمایندگان اوهایو انتخاب شد و یکی از جوانترین قانونگذاران ایالتی در ایالات متحده شد.

“من از حمایت مداوم از این جامعه كه در آن متولد و بزرگ شده ام بسیار سپاسگزارم. پدربزرگ و مادربزرگ من بیشتر زندگی خود را تحت حاكمیت انگلیس در هند گذراندند ، فقط هفت دهه پیش آزادی خود را به دست آوردند. این كه نوه آنها باشد وی پس از پیروزی خود گفته بود كه به عنوان اولین سناتور ایالتی هندو-آمریكا در اوهایو انتخاب شد و این نشان از زیبایی آمریكا است.

آنتانی در هنگام بحث هندوستان گفت که “واقعاً ممتاز” است که بخشی از جامعه کوچک مقامات منتخب هندی-آمریکایی باشد.

وی افزود که مشتاقانه منتظر “ادامه خدمت و تلاش برای تبدیل شدن به صدایی برای جامعه ما در دولت است.”

والدین راجکومار “با 300 دلار و چمدان و تحصیلات” از هند به ایالات متحده مهاجرت کردند و در محله کوئینز نیویورک اقامت گزیدند.

وی گفت که تربیت او حول تحصیلات است و تصمیم گرفت زندگی خود را وقف عدالت اجتماعی کند.

او وکیل مدنی شد و نماینده کارگرانی بود که حقوق مناسبی به آنها پرداخت نمی شد. وی گفت: “اکنون من واقعاً افتخار می کنم که آرزوهای خانواده ام تحقق یافته و من به این سمت انتخاب شده ام.”

راجکومار ، که یک جنبش مردمی قوی را اداره می کرد ، گفت که منطقه وی در کوئینز بیش از 70 درصد جمعیت مهاجر را تشکیل می دهد ، که “برای مدت زمان طولانی مورد غفلت و چشم پوشی قرار گرفته اند. و هدف دفتر من تغییر این وضعیت است.”

وی گفت که دفتر کار او مکانی خواهد بود که مهاجران در پیمایش در دادگاه های آمریکا ، سیستم عدالت ، دولت و آموزش و پرورش کمک های لازم را خواهند داشت. “مهاجران پر از امید و آرزو به این کشور می آیند. و هدف دفتر من این است که این رویاها را به واقعیت تبدیل کند.”

راجكومار تأكید كرد كه جدا از دریافت حمایت از جمعیت جنوب آسیا در منطقه خود ، بخش بزرگی از جامعه لاتین نیز پشت سر او تجمع كردند.

وی گفت: “آنچه نشان می دهد نامزدهای آسیای جنوبی از جذابیت متقاطع باورنکردنی در میان اقوام برخوردارند. ما در سراسر ایدئولوژی سیاسی پیروز شدیم … فکر می کنم اکنون بیش از هر زمان دیگری در سیاست خود به چنین وحدتی نیاز داریم.”

وی در مورد اولویت های خود برای پیشبرد ، گفت که منطقه خود یکی از سخت ترین آسیب های ویروس کرونا است و او در بازسازی اقتصادی منطقه خود که بیکاری در آن بالا است تمرکز خواهد کرد.

وی گفت: “معدن من یک منطقه پر از کارگر است. آنها برای رسیدن به مکان مورد نیاز خود به کمی کمک نیاز دارند. هدف من تصویب قانونی است که به آنها کمی کمک کند تا بتوانند موفق شوند.” او همچنین قصد دارد به مشاغل کوچک و جمعیت مهاجر که به دلیل همه گیری دست و پنجه نرم می کنند ، کمک کند.