لورد سوراج پل 5 میلیون دلار به MIT کمک مالی می کند

لورد سوراج پاول ، کارآفرین هندی تبار مستقر در انگلستان ، 5 میلیون دلار به مitorسسه آلما ماساچوست Kresge Auditorium ، نقطه عطفی در این دانشگاه معتبر که محل فعالیت های اجتماعی و فرهنگی است ، کمک کرده است. MIT کمک مالی را از طریق اعتماد خیرخواهانه خانواده پاول – بنیاد آمبیکا پل – به رسمیت شناختن ارتباط قوی دانشگاه با خانواده دریافت خواهد کرد.

“من همیشه به MIT به عنوان یک مرکز برتر فنی جهانی احترام زیادی قائل بوده ام و وقتی پسرانم (آکاش پل و آنگاد پل فقید) در دهه 1970 و 80 آنجا مرا دنبال کردند بسیار خوشحال شدم. MIT برای خانواده ما بسیار معنی دارد و من افتخار می کنم که ما می توانیم از طریق این ساختمان برجسته از ادامه ارزش ها و روش زندگی آن حمایت کنیم. ” به رسمیت شناختن هدیه وی ، سالن بزرگ سالن Kresge به عنوان تئاتر Lord Swraj Paul PC ’52 و Angad Paul ’92 نامگذاری خواهد شد و به طور کلی به عنوان تئاتر Swraj Paul در سالن Kresge شناخته می شود.

پاول 89 ساله ، رئیس گروه کپارو و کپارو بول موس ، خاطرات خود را یادآوری می کند: “من اولین بار در سال 1949 از هند به دانشگاه MIT آمدم در زمانی که دانشجویان هندی در ایالات متحده بسیار کم بودند و این تجربه زندگی من را تغییر داد.” شرکت “به دلیل حضور در MIT ، تصمیم گرفتم شرکتهای Caparo خود را به ایالات متحده گسترش دهم و برای بیش از 30 سال ، ما در سراسر کشور در مشاغل مختلف Bull Moose Tube و XL Trailers سرمایه گذاری های قابل توجهی انجام داده ایم.” بزرگ بازرگان و نیکوکار تجاری متولد هند ، مستقر در انگلیس.

MIT می گوید توسط معمار فنلاندی-آمریکایی Eero Saarinen ، سالن Kresge از نظر معماری به عنوان یک نمونه برجسته از یک ساختار بتنی پوسته نازک مینیمالیستی ، قابل توجه است. Kresge که در منطقه مرکزی دانشگاه MIT واقع شده است ، در 1955 درهای خود را باز کرد و نقش مهمی در زندگی جامعه MIT داشته است. این مرکز ، در سال 2016 بازسازی شده است ، علاوه بر فراهم کردن امکانات اجرایی و فضای تمرین برای برنامه های موسیقی و تئاتر MIT ، همچنین به عنوان مکانی برای فعالیت های مختلف جامعه از جمله رویدادهای MIT و سمپوزیوم ها و نمایش های دانشجویی و ارکستر سمفونیک کمبریج و نیو اجراهای فیلارمونیک انگلیس.

بنیاد آمبیکا پل یک امانت خیریه است که به یاد دختر لرد پاول آمبیکا تأسیس شده است ، که در سال 1968 در 4 سالگی بر اثر سرطان خون درگذشت. لرد پاول برای اولین بار در 1966 برای درمان بیماری خود به انگلیس آمد و در انگلیس ماند پس از مرگ غم انگیز آمبیکا و ایجاد کپارو ، یک انجمن جهانی متنوع از مشاغل دارای بیشتر علاقه به طراحی ، ساخت ، بازاریابی و توزیع محصولات مهندسی فولاد با ارزش افزوده و توزیع.

این بنیاد در سال 1978 تأسیس شد و از آن زمان به بعد ، با کمک مالی خانواده های پاول و مشاغل Caparo ، دارایی خالص قابل توجهی داشته و یک برنامه قابل توجه از کمک های مالی ، از جمله برای باغ وحش کودکان آمبیکا پل در باغ وحش لندن رشد کرده است. این بنیاد از طریق آموزش ، فرهنگ و بهداشت و سلامت کودکان و جوانان در سراسر جهان را ارتقا می بخشد و سعی در تشویق و تشویق آنها برای یادگیری دنیایی که در آن زندگی می کنند ، می کند.