لیگ ورزش پوکر Amit Burman پیش از فصل سوم دیجیتالی می شود

رئیس Dabur India ، لیگ Poker Sports (PSL) متعلق به Amit Burman ، قرار است در سومین فصل خود در یک آواتار مجازی بازگردد ، زیرا بیماری همه گیر Covid-19 برنامه های زمینی را به هم زد.

برمن ، مروج و رئیس لیگ ورزشی ذهن ، صاحب PSL ، به ET گفت که این شرکت قبلاً با سازماندهی یک رویداد پوکر خیریه مجازی ، توانایی تولید را آزمایش کرده است.

“ماه گذشته با رویداد خیریه خود ، ما توانایی تولید را آزمایش کردیم. گرچه ما قبلاً میزبان دو فصل PSL بوده ایم ، این بار این امکان را به ما می دهد تا بینندگان را درگیر خود کنیم و با میزبانی آنلاین هیجان را برای مدت طولانی تری بالا نگه داریم. ”

مسابقات مقدماتی آنلاین برای فصل سوم PSL در حال انجام است که تا 22 نوامبر ادامه دارد. در مجموع 80 بازیکن از 6 تا 9 دسامبر به هشت تیم انتخاب می شوند. صاحبان تیم برای آماده سازی تیم های خود یک ماه وقت دارند و اردوی بوت نیز در هفته اول ژانویه برگزار می شود.

“از نظر تولید ، ما تنها شرکتی در کشور هستیم که پخش زنده پوکر انجام داده ایم. بسیار دشوار است که همه بازیکنان را داشته باشید و صدای آنها را در یک فریم ضبط کنید. “گفت پراناو باگای ، مدیرعامل و موسس Mind Sports League. “آنچه که ما سعی کردیم با یک رویداد خیرخواهانه تلاش کنیم در جهان انجام نشده است. اما نظر بسیاری از افراد حتی برای افرادی که علاقه مند به پوکر نبودند را به ما جلب کرد. اکنون با اثبات مفهوم ، PSL را طی 2 ماه پخش خواهیم کرد. ”

Bagai افزود که این شرکت برای ضبط صدا و فیلمبرداری آنها در یک فریم ، به همه 80 پخش کننده کیت های عکسبرداری ارسال خواهد کرد.

لیگ Mind Sports 40 کرور ، با کل سرمایه گذاری برمن (در حد ظرفیت شخصی وی) در این شرکت 17 کرور ، ارزش گذاری شده است. او و باگای با هم 90٪ در لیگ ورزش ذهن دارند.

پیش از این ، آنوج گوپتا ، بنیانگذار پورتال پوکر Adda52.com ، همچنین مالک مشترک لیگ بود ، اما پس از آنکه Delta Corp Adda52 را خریداری کرد ، برمن سهام گوپتا را در PSL خریداری کرد.

برمن گفت که فصل سوم ، که در ابتدا سال گذشته برنامه ریزی شده بود ، ابتدا به دلیل تغییر در ساختار مالکیت با تاخیر آغاز شد و بعدا به دلیل Covid-19 ظاهر شد. در همین حال ، از 10 حق رای گیری که سال گذشته با این شرکت امضا کرده بودند ، فقط شش تصمیم به ادامه کار دارند.

“ما شش مالک تیم را تأیید کرده ایم و در حال مذاکره با دو نفر دیگر هستیم. این بار ، چون لیگ دیجیتال است ، هزینه کلی هر حق رای دادن نیز کمتر است ، با 50 روپیه ، با احتساب همه چیز ، “افزود Bagai.

PSL 3 مجموع جایزه 1.8 کروری را خواهد داشت.

این شرکت در حال مذاکره با Reliance Jio و MX Player برای معامله حق پخش جریان و با حامیان مالی مختلف است. برمن گفت: “ما به زودی مالکان جدید ، حامیان مالی و شریک جریان را تعطیل خواهیم کرد.”

به غیر از PSL ، لیگ Mind Sport همچنین دو حالت عمودی جدید را شروع کرده است ، # پوکر ، یک برنامه اختصاصی برای علاقه مندان برای یادگیری ، تماشای و بازی پوکر به عنوان یک ورزش ذهنی و #Productions ، که یک سرویس تولید برای پخش زنده مسابقات پوکر است.

“من در این کار برای ایجاد یک اکوسیستم و استخراج ارزش طولانی مدت هستم. ایده این است که به آموزش و ایجاد آگاهی در مورد پوکر به عنوان یک ورزش ذهنی بپردازیم و همچنین PSL را به بزرگترین لیگ جهانی تبدیل کنیم. ”