ما ظرف مدت دو روز 80٪ نیروی کار را از دست دادیم ، با انعطاف پذیری برگشتیم: مدیرعامل Big Basket

COIMBATORE: ‘Big Basket’ 80٪ نیروی کار خود را ظرف دو روز پس از محاصره سراسری در ماه مارس از دست داد ، اما با “مقاومت کامل” تیم خود برگشت و بیش از 12،000 نفر را در 16 روز استخدام کرد تا ثروت شرکت را برگرداند. ، مدیر عامل آن هری منون روز شنبه گفت.

وی گفت: “پس از دو روز از دست دادن 80٪ از نیروی کار ، ما واقعاً مبهوت سفارشات شدیم … ما در 16 روز 12300 نفر را استخدام کردیم – از این طریق قدرت مقاومت را نشان دادیم.”

منون در یک جلسه آنلاین “Isha Insight: DNA of موفقیت” ، یک برنامه فشرده سه روزه رهبری ، صحبت می کرد که آنچه را که برای هدایت از طریق عدم اطمینان لازم است ، انجام می دهد ، برنامه ای که امروز در اینجا آغاز شده است.

“یک سازمان باید یک سازمان یادگیرنده باشد و اولین کاری که ما در Big Basket انجام دادیم ایجاد عملکردی عالی در زمینه آموزش و نوآوری است. یادگیری عناصر فرهنگ و مدیریت افراد بسیار مهم تر از تکنوکرات بودن و درک فن آوری است ، زیرا این می تواند به شرطی که بدانید سازمان شما به کجا هدایت می شود ، به نیروهای خارجی سپرده می شوید. ”

بنیانگذار بنیاد Isha Sadhguru Jaggi Vasudev خطاب به شرکت کنندگان از موسسه علوم داخلی Isha در تنسی گفت: “بشر باید درک کند که فقط با یک اقدام آگاهانه و مسئولانه می توانیم از طریق این همه گیری قیام کنیم ،” .

این برنامه بیش از 300 رهبر تجارت و مدیرعامل برتر از تقریبا 30 صنعت مختلف را گرد هم آورده است.