متولد دهلی متولد هندوستان برای نامزدی جمهوری خواهان برای جانشین ستوان ویرجینیا

دهلی نو: فقط کمالا هریس آمریکایی سرخپوست نیست که در انتخابات 2020 آمریکا به کرسی بالا نگاه کند. پونیت آهلوالیا ، متولد دهلی ، یک مشاور بازرگانی برای نامزدی جمهوری خواهان ستوان فرماندار ویرجینیا نامزد می شود.

Ahluwalia ، دانش آموخته مدرسه دولتی دهلی (DPS) ، که در سال 1990 به ایالات متحده مهاجرت کرد ، به عنوان مشاور در مشاغل بین المللی در زمینه جذب مشتری ، بازاریابی و امور استراتژیک با گروه Livingston خدمت می کند.

به دست آمده است که آهلوالیا ، که بیش از دو دهه در سیاست های حزب جمهوریخواه فعال بوده است ، در انجمن تجارت جمهوری خواه ویرجینیا شمالی نیز فعالیت می کند.

اهلووالیا با اعلام تصمیم خود برای کاندیداتوری ، گفت: “ویرجینیا در حال حاضر دچار مشکل شده است و ما وقت خود را تمام می کنیم زیرا دموکرات ها همان قول های خسته قدیمی را ارائه می دهند. ویرجینیا به ایده های جدید و یک محیط تجاری نیاز دارد که بتواند سرمایه گذاری ، شغل ، رشد و ثروت را به خود جلب کند. ”

“ویرجینیا باید از پلیس سخت کوش و شجاع خود حمایت کند ، از حقوق اصلاحیه 2 حمایت کند ، و از قانون حمایت کند من طرفدار زندگی ، طرفدار آزادی و اولین ویرجینیا هستم. ما باید مدارس خود را بازگشایی کنیم ، اقتصاد خود را بازگشایی کنیم و زندگی خود را به هم برگردانیم. ”

وی افزود: “من آمریكایی به دنیا نیامده ام ، و همسرم به انتخاب خود آمریكایی هستیم. من سیاستمدار نیستم. من یک آمریکایی مغرور هستم که رویای آمریکایی را زندگی می کنم. اولین کار من تحویل قطعات الکترونیکی به فروشگاه های خرده فروشی بود و از آن زمان به بعد مشاغل ایجاد کردم و برای دیگران شغل و فرصت ایجاد کردم. ”

وی رهبری کنونی دموکراتها را متهم کرد که “از یک برنامه اجتماعی و فرهنگی افراطی چپ منحرف شده و منافع اکثریت قریب به اتفاق شهروندان ویرجینیا را تأمین نمی کند.”

اهلووالیا ، به عنوان مهاجر ، به همراه همسرش نادیا ، آمریكایی شدن را انتخاب كرد و ادعا كرد “این بزرگترین كشور در تاریخ جهان است ، اما ما نمی توانیم سعادت یا آزادی خود را امری طبیعی بدانیم. ”

“ما باید هر روز برای محافظت و حفظ وحدت و ارزشهایی که بسیاری از هموطنان آمریکایی ما برای حفظ آنها قربانی کرده و خونریزی کرده اند تلاش کنیم.”

هندی آمریکایی ها مرتباً حضور خود را در سیاست های انتخاباتی احساس می کنند. قانون لوچ سلر در سال 1946 به سرخپوستان اجازه می داد تا آمریکایی های طبیعی شوند و ورود آنها به سیاست را پاک کنند. در سال 1956 ، دالیپ سینگ ساوند به مجلس نمایندگان آمریکا انتخاب شد و به عنوان اولین هندی-آمریکایی منتخب در کنگره آمریکا انتخاب شد. اکنون پنج نفر وجود دارد ، از جمله هریس. هندی-آمریکایی ها همچنین تعداد فزاینده ای از مناصب سطح ایالتی از جمله دو استانداری را به دست آورده اند.