مهندس نرم افزار هندی در مراسمی نادر در کاخ سفید به میزبانی ترامپ شهروند آمریکا می شود

نیویورک / واشنگتن: رئیس جمهور دونالد ترامپ ریاست مراسم تابعیت نادر در کاخ سفید را بر عهده داشت که در آن پنج مهاجر ، از جمله یک توسعه دهنده نرم افزار از هند ، به عنوان شهروندان آمریکایی سوگند یاد کردند ، زیرا رهبر ایالات متحده از آنها به “ملت با شکوه” استقبال کرد از هر نژاد ، مذهب و رنگ تشکیل شده است.

ترامپ میزبان مراسم تابعیت در کاخ سفید بود و فیلم مراسم در شب دوم کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در روز سه شنبه پخش شد.

مهاجرانی از پنج کشور – هند ، بولیوی ، لبنان ، سودان و غنا ، در یک مراسم در کاخ سفید در صف ایستادند.

در حالی که ترامپ به این مسئله نگاه می کرد ، با دست راست و پرچم ایالات متحده در دست چپ ، سوگند وفاداری توسط چاد ولف ، وزیر امنیت داخلی ایالات متحده اداره شد.

سودا سونداری نارایانان ، توسعه دهنده نرم افزار از هند ، در میان کسانی بود که به عنوان شهروندان آمریکایی سوگند یاد کرد.

“امروز آمریکا خوشحال می شود زیرا ما از پنج عضو کاملاً باورنکردنی در خانواده بزرگ آمریکایی خود استقبال می کنیم. شما اکنون همشهری بزرگترین ملت روی زمین خدا هستید. تبریک می گویم. ”

ترامپ گفت شهروندان تازه سوگند خورده آمریکایی از قوانین پیروی می کنند ، از قوانین پیروی می کنند ، تاریخ ملت را می آموزند ، ارزشهای آمریکا را می پذیرند و نشان می دهند که زن و مرد با بالاترین صداقت هستند.

“این خیلی آسان نیست. شما چیزهای زیادی را پشت سر گذاشتید و ما از اینکه امروز اینجا در کنار ما هستید سپاسگزاریم. شما باارزش ترین دارایی ارزشمند ، گرامی و بی ارزش را در هر جای دنیا به دست آورده اید. به آن تابعیت آمریکایی می گویند. هیچ افتخار بالاتر و هیچ امتیاز بیشتری وجود ندارد. “ترامپ گفت که رئیس جمهور بودن برای او باعث افتخار است.

بعداً ، ترامپ اسامی و چند جزئیات از پنج شهروند جدید را خواند.

ترامپ گفت نارایانان “یک موفقیت خارق العاده” است ، متولد هند ، که 13 سال پیش به ایالات متحده آمده است.

“سودا یک توسعه دهنده نرم افزار با استعداد است و او و همسرش در حال پرورش دو کودک زیبا و فوق العاده” سیب زندگی شما “هستند. بسیار سپاسگزارم و تبریک می گویم. شغل خارق العاده. ”

ترامپ گواهی تابعیت خود را به نارایانان که ساری صورتی مرجانی روشن پوشیده بود ، تحویل داد.

ترامپ در سخنان خود به شهروندان جدید تبریک گفت و گفت که افتخار او است که در کنار آنها باشد. وی افزود که با داشتن حقوق و آزادی هایی که اکنون هرکدام از آنها به عنوان شهروند از آن بهره مند هستند ، رویایی بیش از حد وحشتناک آنها وجود ندارد زیرا آمریکایی ها می توانند هر کاری انجام دهند.

امروز شما همچنین وظایف و مسئولیت های عمیق ناشی از تابعیت آمریکا را پذیرفته اید. با قسم سوگند ، هر یک از شما با ملت ما وارد پیمانی مقدس و نشکن شده اید. ”

ترامپ گفت که پنج شهروند جدید “وفاداری بی حد و حصر” خود را نسبت به مردم آمریکا ، قانون اساسی آمریکا و سبک زندگی آمریکایی متعهد شده اند. وی افزود: “تاریخ و میراث ایالات متحده اکنون متعلق به شماست تا نسل بعدی آن را حفظ کرده و به آن منتقل کنید. فرهنگ ، سنت ها و ارزش های ما اکنون متعلق به شماست که باید از آن حمایت کنید و زندگی کنید. ”

وی افزود که منشور حقوق ایالات متحده “اکنون حمایت ، محافظت و دفاع از شما است. شما بعنوان شهروند ، اکنون مباشر این ملت باشکوه هستید ، خانواده ای متشکل از هر نژاد ، رنگ ، مذهب ، عقیده ، که توسط پیوندهای عشق متحد شده اند. ”

منشور حقوق ایالات متحده شامل ده اصلاحیه قانون اساسی ایالات متحده است.

بانوی اول ملانیا ترامپ نیز سفر مهاجرتی خود را در ایالات متحده به یاد آورد. وی در طی سخنرانی خود در باغ گل رز ، گفت كه وقتی 26 ساله بود به آمریكا آمد و افزود كه زندگی و كار در سرزمین فرصت برای او یك رویا است.

“اما من بیشتر می خواستم. من می خواستم شهروند باشم. بعد از 10 سال کارنامه و تحمل ، در سال 2006 برای آزمون تحصیل کردم و شهروند آمریکا شدم. ”

“من به عنوان یک مهاجر و یک زن کاملا مستقل ، می فهمم که زندگی در اینجا و لذت بردن از آزادی ها و فرصت هایی که داریم چه امتیازی است.”

مهاجرت در شبهای دوم کنوانسیون در آدرس ها ارائه می شود.

ستوان فرماندار فلوریدا ، ژانت نوئیز گفت که به عنوان دختر مهاجر کوبایی ، داستان او از سال 1959 آغاز شد ، قبل از اینکه “من به دنیا بیایم ، وقتی رویاهای پدر و مادر من برای یک زندگی مرفه تبدیل به یک کابوس شد. وقتی فیدل کاسترو کنترل کوبا را به دست گرفت ، هرج و مرج به سرعت گسترش یافت. ”

اریک ترامپ ، پسر ترامپ گفت که جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات “متعهد شده است که ساخت دیوارهای مرزی را متوقف کند و به همه مهاجران غیرقانونی عفو و مراقبت های بهداشتی بدهد.”

مهاجرت یکی از مهمترین برنامه های کارزار انتخاباتی ترامپ و ریاست جمهوری وی بوده است ، ترامپ در تمام مدت اظهار داشت که به عنوان رئیس جمهور آمریکا ابتدا امنیت و امنیت شغلی را برای شهروندان آمریکایی تضمین خواهد کرد.

همزمان با افزایش شغل و افزایش اقتصاد آمریکا به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 ، ترامپ دستور برخی محدودیت های شدید مهاجرت را صادر کرد ، از جمله تعلیق ویزای H1B ، که در بین متخصصان IT هند محبوب است ، به همراه سایر ویزاهای کار خارجی برای بقیه سال. .

ترامپ گفته است این گام برای کمک به میلیون ها آمریکایی ضروری است که به دلیل بحران اقتصادی فعلی شغل خود را از دست داده اند.

کارگران فناوری اطلاعات هند ، اکثریت دارندگان ویزای H1B در ایالات متحده را تشکیل می دهند و به دلیل تعداد زیادی از معاملات عقب مانده ، مجبورند ده ها سال برای کارتهای سبز صبر کنند.