هزاران نفر از حق بیوه پیر سیک بازگشتند و از انگلیس به هند اخراج نشد

هزاران نفر از حق بیوه پیر سیک بازگشتند و از انگلیس به هند اخراج نشد

لندن: بیش از 62000 نفر دادخواست آنلاین را امضا كرده اند كه به حق بیوه سیك مسن كه پس از بیش از 10 سال زندگی و خانه سازی در انگلیس به زور به هند بازگردانده نشود ، امضا كرده اند.

Gurmit Kaur Sahota ، 75 ساله ، در سال 2009 به انگلستان آمد و Smethwick در West Midlands از آن زمان به بعد خانه او بود. از نظر قانونی یک مهاجر فاقد سند ، ویزاهای انگلستان و قوانین مهاجرت به این معنی است که انتظار می رود Sahota به هند بازگردد حتی اگر او در آنجا خانواده ای نداشته باشد ، از جامعه محلی در Smethwick که زبان انگلیسی را به تصویب رسانده است حمایت گسترده ای می کند.

“Gurmit Kaur هیچ خانواده ای برای بازگشت به انگلستان و هیچ خانواده ای برای بازگشت به پنجاب ندارد ، بنابراین جامعه محلی سیک های Smethwick او را به فرزندی قبول کرده اند. گورمیت درخواست ماندن کرد اما حتی اگر هیچ خانواده ای برای بازگشت به پنجاب هند نداشته باشد ، از وی خواسته شده است. ”

“گورمیت یک زن بسیار مهربان است ، حتی اگر چیزی نداشته باشد اما هنوز سخاوتمند است و هر وقت بتواند آنچه را که می تواند می دهد. بیشتر روزهای او داوطلبانه در گوردوارای محلی می گذرد. ​​”

“در یک اعتراض محلی سیاه زندگی مهم است که گورمیت برای همبستگی با هدف به معترضان میوه می داد. Gurmit یک دارایی و یک عمه مهربان برای Smethwick است. ما می خواهیم او اینجا بماند. Smethwick خانه است. »

صحوتا از طریق یک مترجم صحبت کرد و به “بیرمنگام لایو” گفت که اگر قرار است به هند برگردد ، دیگر جایی برای رفتن و خانه ای برای بازگشت نخواهد داشت زیرا در آنجا خانواده ای ندارد.

“من از تنهایی و تأثیر بر سلامت روانی ام می ترسم که به تنهایی به آنجا برگردم. بودن در اینجا در Smethwick خانه واقعی من است ، جایی است که من برای کمک به جامعه کار می کنم ، جایی است که من باز می گردم ، جایی است که مردم را می شناسم و دوستشان دارم آنها در خانواده های معبد خود به خانواده واقعی من تبدیل شده اند. ”

وی افزود: “این جامعه ای است که من عضو آن هستم و محلی است که خانه خود را ساخته ام. من زندگی خود را صرف کمک و کمک به دیگران کرده ام و می خواهم بتوانم این کار را ادامه دهم.”

به نقل از وزارت امور داخله که اخیراً با ساوهوتا ارتباط برقرار کرده و توضیح داده است که چگونه می تواند به طور قانونی برای ماندن در کشور درخواست کند.

Author Image
erfanhd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *