هندی-آمریکایی ها برای مبارزات سناتوری جو کندی نماینده مجلس ، جمع آوری کمک مالی می کنند

واشنگتن: شورای امنیت هندوستان اقدام به جمع آوری کمکهای مالی واقعی برای عضو کنگره جو کندی ، عضو خانواده معروف کندی ، که از ایالت ماساچوست برای تصدی کرسی در سنا می شود ، کرد.

جو ، نوه سناتور و دادستان کل ایالات متحده رابرت اف کندی ، نوه جان رئیس جمهور سابق جان اف کندی و سناتور تد کندی ، و نوه بزرگ سفیر سابق آمریکا در انگلیس جوزف پی کندی پدر ، در حال مبارزه با سناتور فعلی اد مارکی

جو در سخنرانی خود در خلال برنامه جمع آوری پول روز جمعه ، جو در مورد چشم انداز خود برای ماساچوست و چگونگی تصمیم گیری برای مقابله با مسائل مختلفی که دولت با آن روبرو است صحبت کرد.

کندی گفت که بازسازی مشاغل در این ایالت ، با تأکید بر صنعت در مقیاس کوچک ، اولویت اصلی وی است.

وی همچنین گفت که حملات اخیر علیه یک جامعه اقلیت منعکس کننده ارزشها و اخلاق عالی آمریکا نیست ، و تأکید کرد که بازگرداندن غرور کشور و احترامی که به خیرخواهی ملتها قائل است بالاترین اولویت وی به عنوان یک سناتور خواهد بود.

در کنفرانس مجازی و جمع آوری کمکهای مالی ، سرخپوستان-آمریکایی برجسته ای از جمله رامش کاپور ، کوتی سرینیواسا ، بهارات بارای ، آنیل دشپنده ، راجندار دیچپالی ، راوی هوتچاندانی ، آنوپ واشیست و ویجی نالامادا حضور داشتند.

کاپور ، یکی از دوستان دیرین خانواده کندی ، گفت که جامعه هندی-آمریکایی یک دوست بزرگ در جو دارد و از او خواست که به عضویت کمیته خدمات مسلح مجلس سنا درآید تا بتواند به ایالات متحده و هند کمک کند چالشهای زیادی که دو دموکراسی با آن روبرو هستند.

وی همچنین گفت كه ماركی علاقه خود را به جامعه آمریكا و هند ندارد.

نالامادا از جو خواست تا سیاست های مهاجرتی را اصلاح کند و اطمینان حاصل کند که آمریکا سیستم سهمیه بندی کنونی را حذف کرده است تا این کشور بتواند از بهترین استعدادهای سایر کشورها مانند هند بهره مند شود.

دیچپالی روابط ویژه ای را که خانواده کندی با هند مشترک داشتند برجسته کرد به عنوان مثال وقتی رئیس جمهور پیشین جان اف کندی پروتکل ورود به هواپیمای ایر ایندیا را برای پذیرش اولین نخست وزیر هند ، جواهر لعل نهرو ، که برای یک سفر دولتی به آنجا آمده بود ، شکست ایالات متحده آمریکا.

سایر شرکت کنندگان ابراز امیدواری کردند که جو به عنوان سناتور به طور رسمی از هند دیدار کند و کشور و مردم آن را برای یک همکاری طولانی مدت بین دو کشور درک کند.

آنها همچنین آرزو داشتند که جو به همان روش و با همان شور و اشتیاق پدربزرگ فقیدش به آنها رسیدگی کند و جایگاه دائمی در قلب فقرا و مستمندان بدست آورد.