هندی-آمریکایی ها مراسم بنیادگذاری Ram Temple را جشن می گیرند

واشنگتن: معابد سراسر ایالات متحده رویدادهای ویژه ای را برای جشن بنیان گذاری معبد رام تاریخی در ایودیا اعلام کردند ، به گفته رهبران جامعه هندو ، یک ماشین تابلوفرش که تصاویر دیجیتالی معبد رام را در حال گردش در اطراف تپه کپیتول ایالات متحده نشان می دهد.

مراسم کلنگ زنی برای ساخت معبد در تاریخ 5 اوت در شهر مقدس آیودیا برگزار می شود و نخست وزیر نارندرا مودی نیز در این مراسم حضور خواهد داشت.

معابد در سراسر ایالات متحده نمازها و نمازهای مخصوصی را برگزار می کنند ، در حالی که تعداد زیادی از آمریکایی های هندی-آمریکایی گفته اند که برای جشن بوهومی پویان معبد رام دیه روشن می کنند.

آمریکایی های هندی-آمریکایی از واشنگتن دی سی گفتند که یک کامیون تابلویی با صفحه نمایش بزرگ LED در سری رام مندیر سه شنبه شب در اطراف تپه و کاخ سفید دور می زند.

در بیانیه صادر شده توسط رهبران جامعه در اینجا آمده است: “تابلوی Ayodhya Sri Ram Mandir به اطراف تپه Capitol ایالات متحده خواهد رفت تا آغاز ساخت معبد تاریخی در مقدس ترین مکان برای هزاران هندو قدرتمند در سراسر جهان باشد.”

کنفرانس مدیران هندور مندیر و کنفرانس کشیشان هندو ماندیر همچنین خواستار یک دعای ملی مجازی ملی در سراسر آمریکا شده اند تا از شری رام مندیر پوجان در آیودیا خوشحال شوند.

به همین ترتیب در شهر نیویورک نیز ، رهبران جامعه هندو تصمیم گرفته اند که این مناسبت تاریخی را جشن بگیرند.

تصاویر لرد رام و پرتره های سه بعدی معبد بزرگ رام در آیودیا در تاریخ 5 آگوست در سراسر تابلوهای تبلیغاتی غول پیکر در میدان نماد تایمز پخش می شود.

جگدیش سوهانی ، رهبر برجسته جامعه و رئیس کمیته امور عمومی هند آمریکایی گفت که از جمله بیلبوردهای برجسته ای که به همین مناسبت اجاره داده می شوند ، صفحه نمایش غول پیکر Nasdaq و صفحه نمایش LED با دور پیچ و تابش 17000 فوت مربع است که از بزرگترین صفحه نمایش ها محسوب می شود. نمایشگرهای خارجی مداوم در جهان و صفحه نمایش LED خارجی با بالاترین وضوح در میدان تایمز.