وام های آموزشی: ادووانز پلت فرم مربیگری شغلی Klarity را کسب می کند

شرکت Fintech Eduvanz روز پنجشنبه گفت که Klarity – یک پلتفرم آنلاین که مشاوره مبتنی بر ویدئو را ارائه می دهد – برای یک مقدار نامعلوم خریداری کرده است.

ادووانز ، که تاکنون وام های آموزشی به ارزش 210 کرور را پرداخت کرده است ، گفت که تقاضای زیادی را مشاهده کرده و رشد 40 درصدی تعداد وام های داده شده در چند ماه گذشته را به ثبت رسانده است.

“وارون” مدیر عامل و بنیانگذار ادووانز گفت: “خرید Klarity به ادووانز کمک کرده است تا به شبکه ای از مربیان صنعت پرشور و بیش از 300 موسسه آموزشی با راهنمایی کمک کند که آنها را قادر می سازد مناسب ترین مسیر را در تحصیل و حرفه خود انتخاب کنند.” چوپرا

وی افزود ، Klarity از طریق پلتفرم خود بیش از 5،000 شغل را از طریق مشاوره شخصی تحت تأثیر قرار داده است و تیم می تواند به کاربران Eduvanz کمک کند نه تنها دوره های خود را تأمین مالی کنند بلکه در انتخاب دوره صحیح نیز کمک کنند.

مشاوره آنلاین یک به یک توسط کلاریتی در درجه اول با دانشجویان تحصیلات تکمیلی کار می کند. این برنامه راهنمایی شامل کارگاه های ارزیابی تحلیلی ، تخصصی واقعیت های بازار است که نقش های شغلی را دنبال می کند و پس از آن جلسات مشاوره شخصی با متخصصان صنعت را پوشش می دهد.

“پیوستن نیروها با ادووانز به ما کمک می کند تا توانایی خود را تقویت کرده و تأثیر کار خود را در مشاغل دانش آموزانی که با آنها کار می کنیم ، تشدید کنیم. بزرگترین نقطه قوت ما انگیزه این مربیان است که چند ساعت آخر هفته را فقط برای دیدن تأثیری که دانش و تجربه آنها می تواند در حرفه شخص دیگری داشته باشد ، “مدیر عامل و م founderسس کلاریتی مانتیت سینگ آکالی گفت.

Klarity به یک شبکه مربی متشکل از بیش از 200 متخصص صنعت از برخی از بهترین شرکت های جهان مانند شرکت های مشاور Big Four ، آمازون ، JP Morgan و Uber مجهز شده است.

ادووانز با حمایت Sequoia و Unitus Ventures با نزدیک به 6 میلیون دلار بودجه تجمعی ، تقاضای زیادی از سراسر کشور ، به ویژه شهرهای ردیف I و II را داشته است.

“آموزش اغلب اولین وامی است که مردم می گیرند و (تحصیلات) نیز هزینه عاطفی دارد. در سه ماه گذشته بیشترین تقاضا (اوت تا اکتبر) وجود دارد زیرا مردم در دوره های مختلف مهارت و مهارت خود را در میان بیماری همه گیر انتخاب می کنند. چوپرا گفت: “در چند ماه گذشته 40 درصد افزایش در تعداد وام های داده شده وجود دارد.”

وی افزود که ادووانز وام های آموزشی به ارزش بیش از 210 کرور با متوسط ​​اندازه بلیط 1.5-2 روپیه داده است.

چوپرا گفت: “نزدیک به 20،000 دانشجو از طریق م institسسات مختلف و دانشگاههای همکار از ادووانز وام گرفته اند … ما از مارس گذشته 15 برابر رشد کاربر در ماه داشته ایم و تا مارس 2022 100 میلیون دلار کتاب خواهیم داشت.” تا مارس سال آینده ، این شرکت انتظار دارد ماهانه 40-50 کرور روپیه پرداخت کند.

ادووانز با استفاده از یک الگوریتم اختصاصی مبتنی بر هوش مصنوعی ، متقاضیان را ارزیابی می کند. نزدیک به 20،000 دانشجو از طریق موسسات مختلف و دانشگاههای همکار از ادووانز وام گرفته اند.