ودانتا ابتکاری را برای طناب زدن در استارتاپ ها برای بررسی فرصت های رشد آغاز می کند

ودانتا روز پنجشنبه از آغاز ابتکاری خبر داد که در آن شرکت با استارت آپ های فناوری دیجیتال همکاری خواهد کرد تا از نوآوری ها و فرصت های رشد گسترده استفاده کند. این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد ابتکار “Vedanta Spark” با استارت آپ های فن آوری دیجیتال در مراحل اولیه ، مرحله رشد و سرمایه گذاری ارتباط برقرار خواهد کرد.

به گفته وی ، از طریق ودانتا اسپارک ، این شرکت به دنبال استارتاپ ها و متخصصان جوان و نوآور است که می توانند جلو بیایند و با ودانتا دست به دست هم دهند ، بنابراین ارزش و پتانسیل رشد را با سرعت بیشتری باز می کنند.

این ابتکار به عنوان بخشی از برنامه در حال جستجوی شرکت های نوپا از سراسر جهان است که در مناطقی مانند بهینه سازی دارایی و نگهداری پیش بینی ، اکتشاف ، استخراج و انفجار فعالیت می کند.

“این ابتکار مزایای مختلفی را برای شرکت های نوپا فراهم خواهد کرد – مشارکت و همکاری ، استفاده از ظرفیت گسترده و منابع گروه ودانتا ، تخصص فنی و بازرگانی و از همه مهمتر فرصت های سرمایه گذاری استراتژیک برای استارتاپ هایی که ارزش قابل توجهی برای ودانتا با مسئولیت محدود دارند” ، مدیر ارشد دیجیتال ودانتا آناند Laxshmivarahan R گفت.