گروه دیاسپور مستقر در انگلستان برای اولین بار سرشماری هند بریتانیا را انجام می دهد

لندن: لیگ هند ، یک گروه دیاسپور مستقر در انگلستان که به سال 1916 برمی گردد ، روز پنجشنبه اعلام کرد که برای اولین بار سرشماری هند بریتانیا برای جمع آوری داده های حدود 1.5 میلیون نفری هند تبار انگلیس آغاز شده است.

این سرشماری به صورت آنلاین و با همکاری دانشگاه آکسفورد انجام خواهد شد و در اواخر سال جاری با گزارش هند بریتانیا ، منعکس کننده آرایش واقعی دیاسپورای هند و نگرانی های آنها در سال 2020 به اوج خود می رسد.

سی بی پاتل ، یکی از رسانه های باسابقه گفت: “جامعه هند بریتانیا طی سالهای گذشته بسیار تغییر کرده است و این نظرسنجی داده های مورد نیاز جامعه ما را در اختیار ما قرار می دهد تا به ما کمک کنند تا موضوعات اصلی مورد توجه و مهمتر از همه چگونگی بهترین راه حل را درک کنیم. شخصیت و رئیس لیگ هند.

وی گفت: “لیگ هند دهه هاست كه تلاش می كند تا سرخپوستان را در انگلیس قهرمان كند.”

این نظرسنجی ، که از طریق وب سایت لیگ هند به صورت آنلاین در دسترس است ، قصد دارد تنوع میراث ، هویت ، اعتقادات و رفتار جامعه هندی مستقر در انگلیس را بررسی کند ، در حالی که موارد اصلی مورد توجه هندی های انگلیس را شناسایی می کند.

اتحادیه هند گفت که داده های موجود در مورد جامعه هند بریتانیا ، مانند داده های جمع آوری شده توسط دولت و دانشگاهیان انگلیس ، توسط نمونه های نسبتاً کوچک محدود شده است.

بنابراین ، با همکاری دانشگاه آکسفورد ، سرشماری جدید قصد دارد با مراجعه مستقیم به سرخپوستان در انگلیس ، شکافی را ایجاد کند تا زندگی و افکار آنها را در مورد مسائل روز به درستی نشان دهد.

“همه گیر COVID-19 نابرابری های بهداشتی و اجتماعی موجود را در انگلیس برای برخی از جوامع BAME (سیاه پوستان ، آسیا و اقلیت ها) ، از جمله جامعه هند انگلیس ، برجسته و در برخی موارد تشدید کرده است.

بارونس سندیپ ورما ، همتای مجلس لردها و مشاور اتحادیه هند گفت: “این تحقیق می تواند به ما کمک کند تا از تنوع جامعه خود ، به عنوان ابزاری برای توسعه سیاست و غنی سازی زندگی سرخپوستان انگلیس ، مطلع شویم.”

پیش بینی می شود که سرشماری سرخپوستان انگلیس هر دو تا سه سال یکبار برگزار شود تا از آنچه جامعه می اندیشد ، با پاسخ به اولین سرشماری در اوت آماده شود.

دکتر نیکیتا ود ، یکی از اعضای دانشگاه آکسفورد که از این تحقیق حمایت می کند ، گفت: “ما مشتاقانه منتظر همکاری با لیگ هند در مورد این کار مهم هستیم. با توجه به اندازه نسبتاً کوچک جامعه هند انگلیس 2.5 درصد از جمعیت انگلستان ، مطالعات رسمی نشان می دهد که آنها قادر به تولید برآورد دقیق از مجموعه داده های تفکیک شده با قومیت نیستند.

“داده های دقیق در مورد قومیت واحد سرخپوستان انگلیس برای به دست آوردن تجارب ، نیازها و نگرشهای آنها ضروری است”.

هدف از این سرشماری جمع آوری داده های قابل اعتماد در مورد هویت و میراث هند بریتانیا است. کار ، شیوه ها و رفتارها سهم آنها در جامعه انگلیس. و مسائلی که آنها نیاز دارند از طریق تغییرات اجتماعی و / یا قانونی مورد بررسی قرار می گیرند.

لیگ هند ، که در طی نهضت استقلال هند در دهه های 1930 و 1940 یک نهاد فعال بود ، بار دیگر به عنوان بستری برای تفکر انتقادی در مورد هند و سرخپوستان انگلیس احیا شد.

این گزارش گفت كه هدف آن برجسته كردن دیدگاههای افراد هندی الاصل در انگلیس و روایت های مستقیم در مورد امور معاصر هند از طریق مشاركت عمومی است. AK CPS