گوکول راجارام ، مدیر ارشد سابق میدان ، فیس بوک ، به عنوان مشاور به آزمایشگاه های کاج پیوست

گوکول راجارام ، مدیر ارشد سابق اسکوئر و فیس بوک به عنوان مشاور به آزمایشگاه های کاج fintech وطنی پیوست.

این قرار ملاقات جدید به استارت آپ تجارت تاجر مستقر در Noida کمک خواهد کرد تا تجارت دیجیتال سازی و خدمات مالی خود را در سراسر آسیا گسترش دهد.

راجارام ، که در هیئت مدیره شرکت هایی مانند Coinbase ، Pinterest و The Trade Desk نیز فعالیت می کند ، بیش از دو دهه تجربه در زمینه تولید و مدیریت محصول دارد.

وی در دوره قبلی خود یکی از اعضای اجرایی در میدان fintech مستقر در آمریکا بود. راجارام همچنین در ظرفیت های مختلف در فیس بوک و گوگل کار کرده است.

علاوه بر این ، او همچنین بخشی از تیم اجرایی شرکت راه اندازی تحویل غذا DoorDash مستقر در سانفرانسیسکو و رئیس هیئت مدیره Course Hero مستقر در ایالات متحده است.

آمریش راو ، مدیرعامل آزمایشگاه های کاج ، گفت: “بسیار جالب است که گوکول موافقت کند تخصص و پشتیبانی محصول خود را به ما گسترش دهد ، زیرا ما به دنبال مقیاس آزمایشگاه های کاج در بازارهای آسیا هستیم.” “تجربه محصول او در مورد برخی از پیشنهادات هیجان انگیز ما مانند پرداخت بعدا ، QR و وفاداری بسیار ارزشمند خواهد بود.”

راجارام دارای مدرک لیسانس مهندسی علوم کامپیوتر از IIT ، Kanpur و MBA از MIT به همراه مدرک کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر از دانشگاه تگزاس است.

راجارام گفت: “پرداخت های هندی در حال تغییر است و این تأثیر بسزایی در چگونگی انجام تجارت خود دارد.” “من هیجان زده هستم كه وقتی آزمایشگاه های Pine را در برنامه های خود برای خدمات مالی بازرگانان و دیجیتالی كردن انجام می دهند ، به آنها كمك و راهنمایی می كنم.”