یک مقام دوره اوباما می گوید نامزدی معاون کامالا یک لحظه افتخارآمیز برای مهاجران در آمریکا است

به گفته یک دیپلمات ارشد هندی-آمریکایی در دولت قبلی اوباما ، پیشنهاد معاون رئیس جمهوری سناتور هندی هندی Kamala Harris به عنوان نامزد حزب دموکرات یک لحظه تاریخی برای مهاجران در ایالات متحده است.

جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات ریاست جمهوری هفته گذشته هنگامی که هریس 55 ساله را که یک آفریقایی تبار آمریکایی بود نیز به عنوان رقیب خود در انتخابات ریاست جمهوری در 3 نوامبر تاریخ نگاری کرد.

“من نمی توانم افتخار این لحظه را داشته باشم و معنای آن برای دخترانم و برای همه فرزندان مهاجران در سراسر این کشور است که از خود می پرسند ، کجا می توانند بروند؟” نیشا دسای بیسوال ، که به عنوان اولین دستیار وزیر امور خارجه هندی-آمریکایی در امور آسیای جنوبی و مرکزی در دوره دوم باراک اوباما به عنوان رئیس جمهور خدمت کرد ، گفت.

سناتور کالیفرنیا ، هریس ، که از پدری جامائیکایی و مادری هندی متولد شد ، در صورت انتخاب ، اولین زن معاون معاون رئیس جمهور در این کشور خواهد بود.

بیسوال گفت: “در آمریكا ، آنها می توانند انجام دهند و هر كاری باشند به دلیل الگویی كه بایدو بایدن و كامالا هریس ارائه داده اند.”

بیسوال ، که در حال حاضر رئیس شورای تجارت هندوستان ایالات متحده (USIBC) است ، اظهار نظرهایی را هنگام شرکت در یک رویداد مجازی در آخر هفته در مورد اهمیت روابط ایالات متحده و هند و جامعه هند و آمریکا به مناسبت هفتاد و هفتمین هند انجام داد. روز استقلال.

در این رویداد ، سیما سداناندان ، که بیست سال تجربه به عنوان مدافع حقوق مدنی قبل از پیوستن به مبارزات انتخاباتی بایدن برای رئیس جمهور ، برنامه اقتصادی حزب دموکرات و مشارکت در این انتخابات را بیان کرد.

“ما فقط باید به عنوان یک جامعه تصمیم بگیریم ، برای ما چه ارزشی دارد؟” Sadanandan گفت ، در طی یک ساعت برگزاری این رویداد که به طور مشترک توسط صندوق تأثیر آمریکای هند (IMPACT) ، صندوق پیروزی AAPI و آسیای جنوبی برای برنامه های بایدن برگزار شد.

“چه ارزشی دارد که ما برای فرزندانمان مدرسه داشته باشیم ، مراقبت های پیشگیرانه داشته باشیم ، نه فقط بیمار شویم ، بلکه سالم باشیم ، سیستم هایی برای مراقبت از بزرگان خود داشته باشیم ، هوا و آب تمیز داشته باشیم ، داشتن آزادی و دموکراسی. ارزش ما برای ساختن این آینده برای فرزندانمان چیست؟ این همان کاری است که ما برای تعیین مسیر 10 ، 20 ، 30 ، 40 سال انجام می دهیم. همه چیز در حال حاضر اتفاق می افتد. و این حرکتی است که ما باید برنده شویم “.

دیپاک راج و راج گویل ، بنیانگذاران IMPACT ، گفتند: “جو بایدن و کامالا هریس تجسم ارزشهایی است که ما برای آن می جنگیم – تعهدی به برابری ، عدالت و پیشرفت.”

“كامالا هریس یك متحد باسابقه و متعهد سازمان IMPACT بوده است و ما خوشحالیم كه می بینیم دو رهبر هندی آمریکایی نیاز به ساخت آمریكایی كه آرزوی آن را داریم ، فرصت سرزمینی كه بسیاری از ما را در اینجا جلب كرده است و امید به آینده را برای فرزندان و نوه های خود می خواهیم ، “راج و گویل در بیانیه مشترک گفتند.

رامش ویسوانات کاپور در بیانیه ای گفت: “این یک فرصت تاریخی برای انتخاب یکی از خود برای حضور در کاخ سفید است.”

وی رئیس شورای امنیت هندوستان ایالات متحده است. وی همچنین در برنامه National Finance 2020 کمپین بایدن حضور دارد.

در حالی که جامعه با نفوذ هند و آمریکا در مورد یک جفت ریاست جمهوری تصمیم می گیرند ، مبارزات انتخاباتی بایدن یک گزارش واقعی درباره جامعه هند و آمریکا و روابط ایالات متحده و هند منتشر کرد.