,خبر" />

ادبیات حرف آخر

در این مقاله رتبه های برتر حرف آخر در کنکور 97 که حدود 30 رتبه ی دو رقمی و صدها رتبه ی سه رقمی بوده را خدمت شما معرفی میکنیم در ادامه نیز رتبه برتر های 98 حرف اخر را هم برای شما در این مقاله آورده ایم تا از تجربیات آن ها در رسیدن به هدفشان ومنابعی که استفاده کرده اند مطلع شوید. تا کنون صد ها مقاله آموزشی در زمینه کنکور توسط شایان مامندی نوشته شده است که از تجربیات خود در دوران کنکور و تجربیات مشاوره ای خود استفاده کرده و مقالات متعددی در مورد موسسه حرف آخر و ویژگی تدریس و همچنین اطلاعات لازم برای کنکوری ها نظیر بودجه بندی دروس کنکور مانند بودجه بندی ریاضی کنکور و … آقای شایان مامندی سال 1395 به جمع دانش آموزان حرف آخری پیوست و به کمک این منابع از فروشگاه حرف اخر توانست در سال 96 بدون پشت کنکور ماندن و اولین سال کنکور رتبه 958 را کسب کند.

همواره در تماس هایی که از طرف داوطلبان با حرف آخر دریافت میشود عده ای از دانش آموزان سوالاتی در مورد نحوه مشاوره و گرفتن ارتباط با شایان مامندی دارند و یکی از دلایل نوشتن این مقاله در مورد آقای شایان مامندی نیز به همین دلیل است. کارهایی که شایان مامندی که عضو لیست مشاورین حرف آخر است انجام میدهد بیشتر از یک مشاور معمولی است و وی در حال تولید محتوای آموزشی است و مقالات ارزشمندی تولید کرده است که به بررسی بعضی از این محتواها خواهیم پرداخت. در این قسمت به صورت کامل رزومه شایان مامندی مشاور ارشد حرف آخر یا مشاور رتبه برتر حرف آخر را باهمدیگر بررسی خواهیم کرد. بلافاصله بعد از کنکور وارد حرفه مشاوره کنکور شد و در این سال به دپارتمان مشاورین رتبه برتر حرف آخر پیوست و در حال حاضر نیز شایان مامندی مشاور ارشد حرف اخر میباشد. نکته ی دیگر عربی استاد واعظی میباشد. آقای رضا عطار پور رتبه 34 رشته ریاضی که رازهایی در رابطه با اینکه چگونه توانست در 15 دقیقه عربی را 85 درصد بزند و در درس عربی 5 دقیقه برای خود زمان بخرد و همچنین در 7 دقیقه دینی را 90 بزند و 10 دقیقه هم در این درس برای خود زمان پس انداز کند صحبت میکند.

درصد فیزیک خود را واقعا مدیون استاد کامیار و روش های ایشان هستم. شعار شهودی سازی در حرف آخر فقط یک حرف نیست و واقعا عملی هم میشود و تمامی مطالب به صورت شهودی بدون فرمول به شما آموزش داده میشود . افرادی که قصد تهیه منابع حرف آخر را دارند میتوانند از شایان مامندی مشاور ارشد حرف اخر نیز کمک بگیرند زیرا آقای مامندی خود دوران کنکور از دانش آموزان موسسه حرف آخر بوده است و توانسته است رتبه 958 کنکور را به کمک منابع حرف آخر کسب کند و الان نیز در مقام مشاور ارشد حرف آخر تجربیات خود را در اختیار دانش آموزان کنکوری قرار میدهد و بازدخورد بسیار مثبتی نیز دریافت کرده است. عده زیادی از دانش آموزان کنکوری که قصد پیش رفتن با موسسه حرف آخر را دارند به دنبال کار کردن با مشاورین خبره در این مجموعه هستند و امروز مشاور ارشد حرف آخر شایان مامندی را به شما معرفی خواهیم کرد که داوطلبان زیادی توسط ایشان مشاوره دریافت کرده و در ادامه رزومه و نظرات داوطلبانی که با شایان مامندی مشاور حرف اخر پیش رفته اند را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

یکی از انواع محتواهای تولیدی این مشاور جوان، ویدیو های مشاوره ای شایان مامندی مشاور رتبه برتر حرف آخر است که در زمینه های آموزشی مختلف مانند نحوه مطالعه دروس مختلف، ویدیوهای آموزش ضبط شده و در اختیار داوطلبان قرار میگیرد و که به شدت در پیمودن مسیر کنکور به آنها کمک خواهد کرد. آقای مامندی هم عضو لیست مشاورین حرف آخر میباشند که در چند سال اخیر که مشغول به مشاوره در این موسسه بوده اند داوطلبان خاطرات خوبی از کار کردن با ایشان دارند و محبوبیت خوبی در میان داوطلبان کنکوری کسب کرده اند. در این قسمت هم دو هم شهری از شهر زیبای بوکان را معرفی خواهم کرد که با حرف آخر موفق شدند و رتبه 13 کنکور رشته ریاضی توسط آقای سینا آرامتن کسب شد و رتبه 75 تجربی نیز توسط آقای کارو محمدی کسب شد و توانستند با حرف آخر به موفقیت برسند. نظر دوطلبانی که با این مشاورین کار میکنند را در صفحه نظرات در مورد با موسسه حرف آخر فراموشی را به فراموشی بسپارید حرف اخر بخوانید. ویدیو بالا ویدیو رتبه های برتر حرف آخر و مصاحبه با دوقلوهای محمدی پور می دینی حرف آخر باشد. همچنین ما در حرف آخر یک هدیه ویژه نیز برای شما در نظر گرفته ایم که شامل 20 درصد از کل آموزش و حل تست و آزمون های حرف آخر می باشد و به مدت محدود به صورت رایگان ارائه می شود.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد حرف آخر نهم لطفا به بازدید از پکیج کامل رشته ریاضی حرف آخر وب سایت ما.