1mg مایانک گوپتا را به عنوان مدیر مالی منصوب می کند

داروخانه آنلاین مستقر در Gurugram 1mg ، مدیر ارشد سابق Ecom Express و General Electric ، مایانک گوپتا را به عنوان مدیر ارشد مالی خود منصوب کرده است در زمانی که رقابت با ورود غول هایی مانند Reliance و Amazon افزایش یافته است.

گوپتا ، یکی از پیشکسوتان صنعت با بیش از 19 سال تجربه در شرکت هایی مانند Maruti Suzuki و General Electric ، در آخرین دوره فعالیت خود به عنوان معاون اجرایی رئیس و مدیر مالی راه اندازی تجارت الکترونیکی Ecom Express فعالیت کرد.

“مایانک یک مدیر متبحر و دارای مهارت استراتژیک ، مالی و عملیاتی قابل توجه است. با تجربیات قوی ، شجره نامه محکم و سابقه بسیار کامل ، ما اطمینان داریم که مایانک با رشد یک میلی گرم به رشد سطح بعدی کمک خواهد کرد. “گفت: پرشانت تاندون ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت در 1 میلی گرم.

در جنرال الکتریک ، او به عنوان مدیر مالی شرکت نفت و گاز در جنوب آسیا و حمل و نقل و حمل و نقل هوایی شرکت جنرال الکتریک خدمت کرده بود. گوپتا در جنرال الکتریک غول تولیدی مستقر در بوستون را برای تهیه یکی از بزرگترین پروژه “ساخت در هند” از راه آهن هند هدایت کرد.

“1 میلی گرم نشان دهنده برش اکوسیستم مراقبت های بهداشتی دیجیتال هند است و بهترین تیم را در کلاس ساخته است. این فرصتی عالی برای پیوستن به تیم رهبری 1 میلی گرم در چنین زمانی است ، به ویژه هنگامی که بهداشت و درمان فضای ذهنی قابل توجهی را برای همه ما در نظر بگیرد. ”

انتصاب گوپتا در 1 میلی گرم در حالی است که این بخش موجی از ادغام را تجربه کرده است ، با شرکت Reliance Industries Netmeds مستقر در چنای و Pharmeasy با MedLife رقیب کوچکتر ادغام می شوند. گفته می شود که 1 میلی گرم بانکداری در مورد تکثیر Health Stack هند را که یکی از اعضای اصلی آن از طریق اتحاد Swasth است ، رشد می دهد.

آمازون نیز با بزرگترین فروشنده Cloudtail مجوز داروسازی را بدست آورده و تحویل داروها را به خانه های مشتریان در بنگالورو آغاز کرده است.