Abhik Kumar Mitra Delhivery استعفا داد: مدیر ارشد تجربه مشتری Delhivery استعفا داد Abhik Kumar Mitra

ابهیک کومار میترا، مدیر ارشد تجربه مشتری شرکت تدارکات مستقر در گورگان Delhivery، از 24 آوریل از سمت خود کناره گیری کرد.

میترا مدیر اجرایی Spoton بود – شرکت لجستیکی Delhivery که در سال 2021 قبل از عرضه اولیه عمومی (IPO) آن به مبلغ 300 میلیون دلار خریداری شد. او همچنین نقش مهمی در این خرید داشت.

Delhivery و Spoton از Abhik سود برده اند [Mitra] این شرکت در بیانیه‌ای گفت: تجربه وسیع و مشاوره او به تیم رهبری تجارت ترکیبی کامیون‌های جزئی (PTL) طی یک انتقال مهم بسیار ارزشمند بوده است.

در حالی که Uday Sharma به رهبری خود در تجارت PTL Delhivery به همراه Srinivasan S، Don Thomas، Omesh Khatri و Harish Sharma ادامه خواهد داد، Mitra به تعامل با Delhivery ادامه خواهد داد.

در طی یک تماس سود در سال گذشته پس از اعلام درآمدهای سه ماهه اول Delhivery، مدیران ارشد به سرمایه گذاران گفتند که چالش ها در ادغام کسب و کار PTL Delhivery با خرید Spoton و خروج شرکت تجارت الکترونیک مستقر در سنگاپور Shopee باعث ایجاد ظرفیت اضافی در عملیات Delhivery و هزینه های بالاتر شده است. .

ET در 21 آوریل گزارش داد که Delhivery شاهد کاهش سهم بازار خود در محموله های تجارت الکترونیکی به 21.5٪ در سال 2022-23 (آوریل-مارس) بوده است، از 23٪ در سال مالی 22، و انتظار می رود تا سال مالی 30 به 19٪ کاهش یابد. بر اساس گزارش شرکت کارگزاری برنشتاین.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


این گزارش اشاره کرد که Delhivery در سال مالی 22 سهم بازار قابل توجهی را از 15 تا 16 درصد در سال مالی 21 به 22 تا 23 درصد در سال مالی 22 به دست آورد. توسط مشتریان جدیدی مانند Shopee و افزایش بازیکنانی مانند Meesho هدایت می شود.

برنشتاین همچنین گفت که در حالی که انتظار می‌رود رشد سال به سال حجم بسته‌های تجارت الکترونیک Delhivery تا 30 سال مالی 2018 بین 14 تا 17 درصد باقی بماند، سهم بازار آن با توجه به سایر بازیگران تدارکات شخص ثالث که به سودهای بالقوه نگاه می‌کنند، ادامه خواهد یافت.

در اوایل ماه مارس، سافت بانک 3.85 درصد یا 2.8 کرور سهام را به ارزش 954 کرور در Delhivery از طریق معاملات عمده فروخت.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.