abhishek ganguly: پوما هند سر Abhishek Ganguly برای خروج; احتمال راه اندازی استارتاپ ورزشی

آبیشک گانگولی، مدیر عامل (MD) پوما هند و آسیای جنوب شرقی، پس از گذراندن نزدیک به 18 سال با شرکت چندملیتی کفش و پوشاک آلمان، این شرکت را ترک می کند.

به گفته منابع آگاه، گانگولی، که در سال 2014 MD شد، سرمایه گذاری خود را آغاز می کند. او به برخی از اعضای تیم Puma’s India در مورد خروج برنامه ریزی شده خود از شرکت اطلاع داده است.

Karthik Balagopalan که قبلاً با Puma India کار کرده و در حال حاضر در آلمان مستقر است، احتمالاً به عنوان رئیس جدید Puma در هند برگزیده خواهد شد.

گانگولی پس از مدت ها حضور در هند را ترک می کند. یکی از منابع به ET گفت: سرمایه گذاری جدید در فضای ورزش است.

سخنگوی Puma India بلافاصله به درخواست ET برای اظهار نظر پاسخ نداد. گانگولی به تماس های ای تی پاسخ نداد.

طی چند سال گذشته، افزایش آگاهی در مورد تناسب اندام و افزایش تقاضا برای لباس‌های ورزشی به این بخش کمک کرده است، در حالی که رونق سفر باعث شده است که مردم بیشتر برای لباس‌های غیر رسمی هزینه کنند.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


در طول سال تقویمی 2022، پوما جهشی 46 درصدی در فروش در هند به ثبت رساند و درآمد آن به 2980 کرور روپیه رسید و از رقبای آدیداس، نایک و ریباک پیشی گرفت. در هند، این برند اکنون بیش از 12 سفیر دارد که بسیاری از آنها فراتر از آن هستند. ورزش ها، از جمله بازیگر-خواننده هاردی ساندو و بازیگر-کارآفرین آنوشکا شارما.

پوما حدود 60 درصد از فروش خود را از کفش و بقیه را از پوشاک و لوازم جانبی به دست می آورد. در سال گذشته، 69 فروشگاه جدید افتتاح کرد که تعداد کل آن را به 480 رساند. در این میان، بیش از 44 درصد از فروش آن از طریق تجارت الکترونیک بود.

هند با جمعیتی بالغ بر 1.4 میلیارد نفر، یکی از سریع ترین و بزرگترین بازارهای بین المللی در حال رشد برای شرکت های ورزشی، به ویژه گروه پوما است. این برند به طور فزاینده‌ای وابستگی خود به واردات و سرمایه‌گذاری در تولید داخلی را کاهش داده است – نیمی از محصولات آن در حال حاضر در هند طراحی، توسعه و تولید می‌شوند که در مقایسه با سه سال پیش، کمتر از یک سوم بوده است.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.