Animpet Ecomm: استارتاپ Agrtitech Animpet Ecomm پلت فرم تجارت الکترونیکی را برای محصولات حیوانی راه اندازی کرد

استارت آپ Agritech Animpet Ecomm Pvt Ltd پلت فرم تجارت الکترونیکی را برای تجارت دام، اقلام لبنی، محصولات گوشتی طیور، خوراک دام، مواد مغذی و دارو و همچنین ارائه خدمات دامپزشکی راه اندازی کرده است.

در بیانیه شرکت آمده است که شرکت مستقر در گوروگرام که در سال 2021 توسط باسکر پاتاک، آشیش گوپتا و کاریشما داگار تأسیس شد، پس از اجرای آزمایشی موفقیت‌آمیز با افزایش بیش از 25000 فروشنده با ارائه 150000 محصول و خدمات، بازار الکترونیک ترکیبی Animstok.com را راه‌اندازی کرد.

این شرکت گفت که قصد دارد یک اقتصاد تخمینی 32 میلیون کرور را نشان دهد که حول ثروت حیوانی در کشور می چرخد.

کاریشما داگار، یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد بازاریابی AnimStok.com، گفت: «تعداد فروشندگان تا یک میلیون افزایش می یابد و 10 میلیون محصول ارائه می دهد. سازماندهی نشده، خدمات B2B، B2C و C2C را بر روی یک پلت فرم واحد ارائه می دهد.

او گفت که این پلت فرم دارای 15 بخش عمودی از تجارت دام، لبنیات و محصولات، مرغ، گوشت و محصولات، خوراک دام، مواد مغذی، داروها و خدمات دامپزشکی خواهد بود.

هند پیشرو جهانی در تولید شیر، رتبه دوم در شیلات، رتبه سوم در تولید تخم مرغ، رتبه چهارم در صادرات گوشت گاومیش و غیره است.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


داگار گفت: “این تخیل ما را به خود جلب کرد و بیش از چهار سال تحقیق موضوعی همراه با استقرار فناوری برای این هدف منجر به AnimStok.com شد.” وی گفت: لجستیک و درگاه پرداخت برای سهولت تجارت و معاملات ترتیب داده شده است.

داگار گفت که شرکت در حال حاضر شروع به جذب سرمایه گذاران بالقوه برای جمع آوری سرمایه برای توسعه کرده است.

در بیانیه آمده است که AnimStok.com یک پلتفرم آزاد برای همه است که در آن هر کسی، از یک برند معتبر گرفته تا یک فروشنده محلی، می تواند خدمات و محصولات خود را با مزیت حق الحاق صفر ثبت نام کرده و به فروش برساند.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.