ather 450: Ather Energy اسکوتر Ather 450 را متوقف می کند ، آن را با تریم های 450X ، 450 Plus جایگزین می کند

شرکت استارت آپ دو چرخ الکتریکی Ather Energy روز شنبه اعلام کرد تصمیم دارد اولین محصول خود ، Ather 450 را با Ather 450X و Ather 450 Plus ، که بر روی همان پلت فرم ساخته شده اند ، جایگزین کند ، با قابلیت های سخت افزاری و نرم افزاری بهبود یافته. این شرکت Ather 450 را در سال 2018 راه اندازی کرده بود.

Ather Energy در بیانیه ای اعلام کرد این شرکت فروش Ather 450 را در تاریخ 28 نوامبر در بنگالورو و چنای متوقف خواهد کرد.

این اضافه کردن مرحله اول Ather Energy به عنوان یک شرکت است که به مرحله جدیدی از رشد سریع با کمک دور جدیدی از بودجه سری D می رود.

“مدل دوشیزه ما ، Ather 450 نتیجه چهار سال کار مداوم در زمینه R&D ، طراحی ، ساخت نمونه اولیه و آزمایش و بهبود محصول برای تولید با ارزش است. آموخته ها از Ather 450 از نظر طراحی ، مشخصات و تولید همراه با بازخورد مالکان به شکل گیری Ather 450X و Ather 450 Plus کمک کرده است. “تارون مهتا ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Ather Energy گفت.

وی افزود ، این شرکت اکنون مشتاقانه منتظر ارائه محصولات جدید در سراسر شهرها است.

Ather Energy گفت: با معرفی Ather 450X و Ather 450 Plus ، این شرکت تمرکز خود را بر روی تحویل محصولات در بازارهای جدید – حیدرآباد ، بمبئی ، احمدآباد ، پونا ، دهلی ، کوچی ، کوژیکود ، کویمباتور و کلکته دارد.

این گزارش افزود: تحویل مدل Ather’s Series 1 در حال حاضر در چند بازار آغاز شده و به زودی در سراسر کشور در دسترس خواهد بود.

به گفته این شرکت ، همچنین تا پایان سال 135 شارژ سریع عمومی (Ather Grid Points) در 11 شهر راه اندازی می شود.