Bhavish Aggarwal News: Bhavish Aggarwal سرویس Ola Prime Plus را در بنگالورو اعلام کرد

بهاویش آگاروال، بنیانگذار و مدیر عامل اصلی Mobility Ola، روز یکشنبه یک سرویس جدید توسط جمع کننده تاکسی را اعلام کرد. او گفت که آگاروال در توییتر راه اندازی Prime Plus را اعلام کرد که “بهترین رانندگان و خودروهای برتر” را ارائه می دهد.
این سرویس یک “پیشنهاد ممتاز” خواهد بود و شامل لغو رانندگان نخواهد شد. آگاروال افزود که این سرویس در ابتدا برای مشتریان منتخب در بنگالورو از روز یکشنبه در دسترس خواهد بود و او همچنین “مکرر از آن استفاده خواهد کرد” و تجربیات خود را در میکروبلاگینگ به اشتراک خواهد گذاشت. سکو.

آگاروال جزئیات مربوط به قیمت سرویس جدید Ola را به اشتراک نمی گذارد، اما او یک اسکرین شات از رزرو را به اشتراک گذاشت که هزینه سفر را ارزان تر از Mini و سایر کابین های روی پلت فرم نشان می دهد.

در حال حاضر، علاوه بر Mini، Auto و Bike، مردم می توانند Prime Sedan، Prime SUV و Ola Rentals را در اپلیکیشن آن رزرو کنند.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید

ET در 11 مه گزارش داد که وجوهی که توسط شرکت سرمایه گذاری آمریکایی Vanguard اداره می شود، بر اساس پرونده های نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، ارزش Ola را 35 درصد کاهش داده و به 4.8 میلیارد دلار رساند. Ola در طول سال گذشته از فعالیت‌های عمودی مانند تحویل غذا و مواد غذایی و فروش خودروهای دست دوم خارج شده است تا بر تجارت سواری خود تمرکز کند.

Ola Electric IPO، بودجه

ET در 26 می گزارش داد که اولا الکتریک قصد دارد بین 800 میلیون دلار تا 1 میلیارد دلار یا 6560 تا 8200 کرور از طریق عرضه اولیه عمومی خود (IPO) به منظور تأمین هزینه های سرمایه ای خود جمع آوری کند. این شرکت به ارزش 10 میلیارد دلار یا 82000 کرور چشم دوخته است. IPO قرار است در سه ماهه آخر سال مالی جاری به بورس برسد.

این شرکت که مقر آن در بنگالورو است، در گلدمن ساکس، ICICI Securities، Axis Capital، Citi و Kotak Securities به عنوان مدیران اصلی برای عرضه اولیه سهام خود استفاده کرده است. سیریل امرچند مانگالداس (CAM) و شاردول امرچند مانگالداس (SAM) مشاوران حقوقی هستند.

ET در ژانویه گزارش داده بود که Ola همچنین در حال برنامه ریزی برای راه اندازی سرویس کابین خودروهای برقی خود است و آزمایشی را در بنگالورو با حدود 1000 کابین آغاز خواهد کرد. کابین‌ها در اپلیکیشن Ola به‌عنوان یک دسته جداگانه به همراه کابین‌های معمولی و خدمات خودکار در دسترس خواهند بود.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.