Big Basket ظرف 2 روز پس از قفل کردن ، 80٪ نیروی کار خود را از دست داد و با انعطاف پذیری برگشت: مدیر عامل شرکت

‘Big Basket’ ظرف دو روز از محاصره سراسری در ماه مارس ، 80 درصد نیروی کار خود را از دست داد ، اما با “مقاومت کامل” تیم خود برگشت و بیش از 12000 نفر را در 16 روز استخدام کرد تا ثروت شرکت را برگرداند ، مدیر عامل آن هری منون روز شنبه گفت. وی گفت: “پس از از دست دادن 80 درصد نیروی کار به مدت دو روز ، در هنگام سفارشات واقعاً مات و مبهوت بودیم ، در 16 روز 12300 نفر را استخدام کردیم – از این طریق قدرت مقاومت را نشان دادیم.” منون در یک جلسه آنلاین “Isha Insight: DNA of موفقیت” ، یک برنامه فشرده سه روزه رهبری ، صحبت می کرد که آنچه را که برای هدایت از طریق عدم اطمینان لازم است ، انجام می دهد ، برنامه ای که امروز در اینجا آغاز شده است.

“یک سازمان باید یک سازمان یادگیرنده باشد و اولین کاری که ما در Big Basket انجام دادیم ایجاد عملکردی عالی در زمینه آموزش و نوآوری است. یادگیری عناصر فرهنگ و مدیریت افراد بسیار مهم تر از تکنوکرات بودن و درک فن آوری است ، زیرا این می تواند به شرطی که بدانید سازمان شما به کجا هدایت می شود ، به نیروهای خارجی سپرده می شوید. ”

بنیانگذار بنیاد Isha Sadhguru Jaggi Vasudev خطاب به شرکت کنندگان از موسسه علوم داخلی Isha در تنسی گفت: “بشر باید درک کند که فقط با یک اقدام آگاهانه و مسئولانه می توانیم از طریق این همه گیری قیام کنیم ،” . این برنامه بیش از 300 رهبر تجارت و مدیرعامل برتر از تقریبا 30 صنعت مختلف را گرد هم آورده است.