bigbasket: BigBasket نرم افزار ERP تدارکات سرمایه ای را از Zoho Corp ایمن می کند

شرکت فناوری Zoho Corporation روز سه‌شنبه اعلام کرد که یک نرم‌افزار ERP تدارکاتی سفارشی Zoho Creator را برای فروشنده آنلاین مواد غذایی BigBasket پیاده‌سازی کرده است.

نرم‌افزار برنامه‌ریزی منابع سازمانی مشتری مبتنی بر ابر (ERP) به BigBasket کمک کرده است تا کارایی عملیاتی خود را افزایش دهد، فرآیندها را ساده‌سازی کند و هزینه‌ها را به میزان قابل‌توجهی کاهش دهد و در نتیجه 3 کرور روپیه در مدت شش ماه صرفه‌جویی کند.

این شرکت می‌گوید: “با این راه‌حل، BigBasket زمان انجام کارها را تا 50 درصد کاهش داده است. هدف آن استفاده از قابلیت‌های هوش مصنوعی پلتفرم توسعه برنامه Zoho Creator برای تحول دیجیتال بزرگ‌تر و تکرار راه‌حل برای مدل هزینه‌های عملیاتی خود به زودی است.” گفت.

BigBasket گفت که حدود پنج میلیون سفارش در روز پردازش می کند و در مدل معمولی قبلی منجر به محدود شدن دید بودجه پیش بینی شده در مقایسه با بودجه واقعی شده است.

ERP تدارکات Capex با Zoho Creator نیاز به مداخله دستی، سیستم های تجاری یکپارچه و اتوماسیون بهتر را برطرف کرد.

بهارات کومار، خالق Zoho، رئیس بازاریابی و CX، گفت: “پلتفرم ما به گونه ای طراحی شده است که برای مشاغل در هر اندازه ای با ویرایشگرهای گردش کار بصری پیشرفته، سیستم های تجاری خودکار و یکپارچه، و فرآیندهای ساده ای که مشکلات پیچیده را حل می کند، ارائه می دهد.”

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


او گفت: «ما از اینکه می‌بینیم Zoho Creator کارایی عملیاتی BigBasket را داشته است بسیار هیجان‌زده هستیم و مشتاقانه منتظر حمایت از آن‌ها در ابتکارات تحول دیجیتال آینده هستیم. Zoho Creator به کسب‌وکارها امکان می‌دهد تا برنامه‌هایی را برای نیازهای منحصربه‌فرد خود با ویرایشگرهای گردش کار بصری پیشرفته بسازند، سیستم‌های تجاری را خودکار و یکپارچه کنند، اطلاعات را یکپارچه کنند و فرآیندها را با هزینه‌های بسیار کمتر ساده‌تر کنند.

برنامه های ساخته شده در وب روی رایانه های شخصی، تبلت ها و دستگاه های تلفن همراه Android-iOS اجرا می شوند.

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌هایی که BigBasket با آن روبرو بود این بود که ما از چندین نرم‌افزار برای فرآیند مدیریت capex استفاده می‌کردیم که نیاز به مداخله دستی زیادی داشت. BigBasket، رئیس تدارکات، Vinayaka Gangavati گفت، و داشبوردهای بلادرنگ.

گنگاوتی افزود: “راه حل سفارشی سازی شده باعث پیشرفت های قابل توجهی در فرآیند شد و به ما در ایجاد نرم افزار ERP مدرن مقیاس پذیر برای شرکت کمک کرد. در حرکت رو به جلو، ما می خواهیم Zoho Creator را برای مدل هزینه های عملیاتی خود تکرار کنیم، زیرا در حال حاضر از آن فقط برای capex استفاده می کنیم.” .

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.