blusmart: Anmol Singh Jaggi سهام Mayfield در BluSmart را به مبلغ 32 کرور می خرد.

این شرکت به ET گفت: صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر Mayfield India از استارتاپ تحرک الکتریکی BluSmart خارج شده و کل سهام خود را به قیمت حدود 32 کرور به مدیر اجرایی شرکت Anmol Singh Jaggi فروخته است.

با خرید 2 درصد سهام Mayfield هند، بنیانگذاران BluSmart سهام خود را در این شرکت تثبیت کردند و این شش بنیانگذار با هم اکنون بیش از 30 درصد از سهام استارتاپ مبتنی بر گوروگرام را در اختیار دارند.

می‌فیلد هند، که اولین سرمایه‌گذار نهادی در BluSmart بود، پس از آخرین جمع‌آوری سرمایه این شرکت در اوایل ماه جاری، حدود 2 درصد از سهام را در اختیار داشت. این شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر مستقر در ایالات متحده، مجموعاً 15.5 کرور روپیه در دوره‌های اولیه و سری A سرمایه‌گذاری کرده بود، و معلوم شده است که به‌دلیل پایان عمر صندوق خود، به دنبال خروج بوده است.

می‌فیلد هند در کمتر از چهار سال از سرمایه‌گذاری اولیه خود از این شرکت خارج شد. این خروج دو برابر میزان سرمایه گذاری Mayfield در BluSmart است. می‌فیلد در استارت‌آپ‌های هندی مانند Goat Brand Labs، Licious و LendingKart سرمایه‌گذاری کرده است.

در 4 می، ET گزارش داد که BluSmart 42 میلیون دلار جمع آوری کرده است که 37 میلیون دلار آن جمع آوری سرمایه سهام و بقیه بدهی از سرمایه گذاران موجود بوده است. در طول این دور تأمین مالی، تقریباً 50٪ از شماره توسط شش بنیانگذار شرکت – Jaggi، Punit Goyal، Anirudh Arun، Tushar Garg، Rishab Sood و Rahul Jain مشترک شد.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید

جگی به ET گفت: «2 درصد از سهام Mayfield India با ارزش 1600 کرور روپیه (حدود 200 میلیون دلار) خریداری شد. BluSmart با سرعتی سریع به رشد خود ادامه خواهد داد. ما (بنیانگذاران) معتقدیم که باید به جای حمایت از کسب و کار دیگران، روی کسب و کار خود شرط بندی کنیم.»

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.