Bonatra: استارتاپ سلامت Bonatra MyAva را خریداری کرد

استارت‌آپ مراقبت‌های بهداشتی Bonatra روز سه‌شنبه اعلام کرد که شرکت سلامت و تندرستی زنان MyAva را به مبلغی نامشخص خریداری کرده است. این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد که از طریق این خرید، این شرکت قصد دارد برنامه های مراقبت بهداشتی جامع خود را گسترش دهد و به یک پلت فرم یک مرحله ای برای مدیریت بیماری های مزمن سلامت تبدیل شود.

MyAva یک استارتاپ است که به زنان این امکان را می دهد تا بیماری های مزمن مانند سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS)، اختلالات تیروئید، مقاومت به انسولین و موارد دیگر را مدیریت کنند.

Bonatra یک استارتاپ است که بر روی درمان و مدیریت بیماری های مزمن مانند دیابت، فشار خون بالا، کبد چرب، PCOD، چاقی و غیره تمرکز دارد.

راهول کیشور سینگ، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران بوناترا، اظهار داشت: «خرید MyAva ما را قادر می‌سازد تا دامنه خود را گسترش دهیم و تخصص خود را در زمینه سلامت زنان عمیق‌تر کنیم.

ایولین ایمانوئل، بنیانگذار و مدیر عامل MyAva، گفت که این حرکت به چشم انداز قابل دسترس کردن مدیریت مراقبت مزمن برای همه زنان کمک می کند.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید

او افزود: “ما معتقدیم که این تعهد ترکیبی ما را برای فراگیرتر و یکپارچه‌تر کردن فم‌تک تقویت می‌کند.”

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.