brightchamps: استارتاپ Edtech BrightChamps سومین خرید خود را انجام داد و وارد عرصه B2B شد

استارت‌آپ ادتک Brightchamps روز پنجشنبه اعلام کرد که متامورفوزیس Edu مستقر در حیدرآباد را در یک معامله نقدی و سهام خریداری کرده است که شرایط مالی آن فاش نشده است.

Metamorphosis Edu با مدارس سراسر هند همکاری می کند تا دانش آموزان را در مهارت های مرتبط با کارآفرینی آموزش دهد. این استارتاپ همچنین به مشتریان خود کمک می کند تا با سیاست آموزشی ملی (NEP) مقابله کنند.

جای پایی در B2B

راوی بوشان، موسس و مدیر عامل شرکت ET در تعاملی به ET گفت: با این خرید، BrightChamps وارد عرصه B2B شده است.

پاوان آلنا، بنیانگذار Metamorphosis Edu، تحت مدیریت مدیر مالی آمیت کومار، B2B عمودی BrightChamps را رهبری خواهد کرد.

بوشان همچنین به ET گفت که این شرکت تمام محصولات ارائه شده خود، از جمله محصولات تازه خریداری شده را در یک پلتفرم منحصر به فرد متحد می کند. کل تیم Metamorphosis اکنون بخشی از BrightChamps خواهد بود. بدون اخراج از هر دو طرف… این قطعه مهم کاملاً گم شده بود و اکنون ما به مجموعه مناسبی از افراد توسط تیم و مجموعه مناسبی از محصولات برای رفتن به اکوسیستم مدرسه مجهز شده ایم.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید

متامورفوسیس ادو مستقر در حیدرآباد، که در سال 2020 تأسیس شده است، در مجموع 22 کارمند دارد، به استثنای 40 تا 50 معلم که به عنوان مشاور کار می کنند. از سوی دیگر، BrightChamps 700 کارمند تمام وقت و 3000 نفر دیگر از جمله مشاور را استخدام می کند.

مشارکت B2B همچنین به BrightChamps کمک می‌کند تا آزمایشگاه‌هایی را در مدارس راه‌اندازی کند و همچنین معلمان را در برنامه درسی توسط کارشناسان صنعت آموزش دهد و توسط یک هیئت مستقل داخلی و خود تنظیمی بررسی شود.

BrightChamps که در حال حاضر از دفاتر گوا، هوشی مین، بنگالورو و حیدرآباد کار می کند، دوره های آنلاین برنامه نویسی، هوش مصنوعی، تفکر طراحی، زبان و سواد مالی را برای کودکان بین 6 تا 16 سال ارائه می دهد.

در حالی که Metamorphosis Edu تاکنون بر راه اندازی سلول های کارآفرینی در مدارس برای آموزش دوره های خود تمرکز کرده است، به عنوان بازوی B2B BrightChamps، قصد دارد دوره های یادگیری مبتنی بر مهارت بیشتری را معرفی کند.

بوشان افزود: «از آنجایی که ما آرزوهای جهانی داریم، می‌خواهیم خودمان را با مجموعه مناسبی از تیم‌های محلی در مناطق مختلف جغرافیایی مهم، مانند ایالات متحده و اندونزی، توانمند کنیم.»

خریدهای قبلی
در ژوئن 2022، BrightChamps برنامه ای را برای بستن ادغام ها و اکتساب هایی به ارزش 100 میلیون دلار از طریق معاملات سهام و نقدی اعلام کرده بود. قبل از تصاحب Metamorphosis Edu، دو شرکت را خریداری کرده بود.

در فوریه 2022، این شرکت اعلام کرد Education10x، یک پلت فرم آموزش سواد مالی برای کودکان، در یک معامله نقدی و سهام.

در آگوست 2022، Schola مستقر در سنگاپور، یک پلت فرم آموزش زنده برای کودکان را در یک معامله 15 میلیون دلاری نقدی و سهام خریداری کرد.

Brightchamps، به ارزش 650 میلیون دلار با 63 میلیون دلار بودجه، در سال 2020 توسط Bhushan، فارغ التحصیل IIT-Varanasi تاسیس شد. در حال حاضر در بیش از 30 کشور از جمله هند، اندونزی، ویتنام، مالزی، ایالات متحده و امارات متحده عربی فعال است.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.