BSE STAR MF بیش از 12.88 معامله لک را در یک روز انجام می دهد

بورس سهام برجسته BSE گفت که پلت فرم توزیع صندوق سرمایه گذاری مشترک آن ، STAR MF ، بیش از 12.88 معامله لک در یک روز در روز دوشنبه انجام داده است. پیش از این ، BSE در بیانیه ای اعلام کرد که معاملات 11.58 لک در 13 آوریل را پردازش کرده است.

با معاملات دیجیتالی که به دلیل شیوع COVID-19 حاکم است ، تمام صندوق های سرمایه گذاری مشترک از طریق سیستم عامل های آنلاین معاملات خود را انجام می دهند.

BSE STAR MF همچنین در ماه سپتامبر دومین رکورد بالاترین ماهانه معادل 71.93 معامله لک را در برابر بهترین معامله در حال حاضر 73.34 لک در ماه آگوست ثبت کرد.

علی رغم بیماری همه گیر و قفل در سراسر کشور ، BSE STAR MF توانسته است به طور مداوم به AMC ها ، اعضا و مشتریان آنها در معاملات بدون کاغذ کمک کند.

گانش رام ، صندوق های سرمایه گذاری مشترک ، BSE STAR MF گفت که این پلتفرم “با همکاری نزدیک با IFA (مشاوران مالی مستقل) در سراسر هند ، راه اندازی ابتکارات دیجیتالی مانند eKYC ، توسعه مشترک ، مکث SIP ،” بی وقفه تلاش کرده است تا معاملات صندوق های سرمایه گذاری ساده تر شود. سازماندهی وبینارها برای نگهداری دست دیجیتال ، برنامه های NFO ، برنامه های توسعه محصول / دانش و غیره “.

وی گفت: تیم منطقه ای STAR MF در این اوقات دشوار توزیع کنندگان زیادی را تحت کنترل داشته است تا از حالت فیزیکی به سیستم عامل آنلاین منتقل شوند.