cashfree: Cashfree Payments Arun Tikoo را به CBO ارتقا می دهد. Ramkumar Venkatesan به عنوان CTO

شرکت پرداخت‌ها و راه‌حل‌های بانکی API Cashfree Payments از ارتقای آرون تیکو به عنوان مدیر ارشد تجاری (CBO) و رامکومار ونکاتسان به عنوان مدیر ارشد فناوری (CTO) خبر داد.

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد که انتظار می رود تغییرات در تیم رهبری به تسریع نوآوری و رشد کمک کند.

علاوه بر این، تبلیغات داخلی اضافی در بین نقش‌های سازمان برای حمایت از برنامه‌های استراتژیک شرکت وجود داشته است.

آرون تیکو که قبلاً SVP-Business and Strategy بود، به عنوان CBO منصوب شده است.

Tikoo مسئول رشد، مشارکت، محصولات و گسترش به بازارهای جدیدتر خواهد بود.

او مشارکت های استراتژیک، برنامه های عرضه به بازار را مدیریت خواهد کرد و مسئولیت توسعه و رشد شرکت، از جمله نفوذ به بازار و توسعه در مقیاس جهانی را بر عهده خواهد داشت.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


او همچنین مسئول تقویت شبکه توزیع موجود در سراسر صنایع و نظارت بر انطباق، قیمت گذاری، و تنظیمات عملیاتی راه اندازی محصولات جدید خواهد بود. Tikoo بیش از 20 سال تجربه در بانکداری دیجیتال، پرداخت، تجارت فارکس، اجرای فروش در بانکداری عمده فروشی، بانکداری خرده فروشی و استارت آپ ها دارد.

او قبل از پرداخت های نقدی با SBI، Yes Bank، ICICI Bank و HDFC Bank در سمت های مختلف همکاری داشته است.

Ramkumar Venkatesan، که قبلا SVP-Engineering بود، به سمت CTO ارتقا یافته است.

او مسئول رهبری استراتژی های فناوری، مهندسی و نوآوری سازمان خواهد بود و آنها را با اهداف تجاری بزرگتر هماهنگ می کند.

او مسئول یکپارچه سازی یکپارچه فناوری و محصول، و همچنین زیرساخت، امنیت، مهندسی و توسعه محصول شرکت خواهد بود.

Venkatesan بیش از 20 سال تجربه در فناوری تبلیغات، داده های بزرگ، تجارت الکترونیک و فناوری پایگاه داده در مناطق مختلف جغرافیایی، Ramkumar دارد و با Oracle، Yahoo و Informatica در ظرفیت های مختلف کار کرده است.

در Cashfree Payments، ما در مرحله هیجان انگیز رشد و گسترش هستیم و با انتصابات جدید، من مطمئن هستم که رامکومار و آرون به ما کمک خواهند کرد تا این رشد را با سرعتی سریع پیش ببریم. من مطمئن هستم که می‌توانیم عملکرد عملیاتی سیستم‌های فعلی را تقویت کنیم و پیشرفت‌های فناوری جدیدی را برای بهبود ارائه خدمات با کیفیت بالاتر برای مشتریان خود ایجاد کنیم.” آکاش سینها، بنیانگذار و مدیر عامل Cashfree Payments گفت.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.